“Dawałem Zence wielokrotnie szansę na poprawę, niestety moja cierpliwość dobiegła końca”
ZENKA — recenzja

ZENKA
Nr 30 wśród 61 Kawa i herbata (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019

Nie polecam. Jedzenie jest dobre ale cały czas coś jest nie tak z zamówieniami. Na śniadanie prosisz 3 jajka, przynoszą 2 (i to zdarzyło się kilka razy). Prosisz bajgla z łososiem, cebulą, sałatą lodową oraz serkiem śmietankowym. I co? Kelnerka przynosi bajgla z samym serkiem śmietankowym. Oczywiście, po zwróceniu uwagi, przynoszą zamówioną potrawę. Rozumiem, to pomylić raz, no ale przecież nie za każdym razem. Dawałem Zence wielokrotnie szansę na poprawę, niestety moja cierpliwość dobiegła końca.

Dziękujemy, orangatta
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin W, Kierownik, ZENKAOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy za podzielenie się swoim zdaniem! Zawsze jesteśmy wdzięczni za przedstawienie szczerej opinii. Rzeczywiście czasem, szczególnie "nowi, sezonowi" pracownicy gubią się w zamówieniach. Jest nam przykro z powodu Pana dyskomfortu ws otrzymywanych zamówień. Zapewniamy poprawę. Dziękujemy też za komplement na temat smaku serwowanych potraw.

Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre wyroby cukiernicze, pomocna obsluga. Calkiem przyjemna okolica. Milo i smacznie spedzony czas. Polecam!

Dziękujemy, dorisb379
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, lokal jest niewielki ale w cieplejszych miesiącach jest sporo stolików na zewnątrz. Obsługa szybka i sprawna. Byłam na śniadaniu, spory wybór, szybko zostało podane. Ogólnie smaczne, co prawda brakowało mi efektu wow ale na pewno jeszcze tam wrócę.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, nikolae989
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

śniadania w Zence są wyborne - przystępne cenowo i naprawdę dobre jakościowo :) duuużo wyborów, są wege opcje. jadłam omlet, do którego można sobie wybrać trzy dodatki (z wielu możliwości), dostałam do niego sałatkę i pieczywo (ciemne z ziarnami!) w cenie 16 złotych :) największym uśmiechem była informacja w karcie, że do śniadania można zamówić wino musujące za 5 zł (CZAD! taniej niż kawa!), design piękny, ludzie uśmiechnięci - naprawdę idealne miejsce na śniadanie, polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, barbgrabowska
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Nie trzeba niczego pisać. Najlepiej być od samego rana. Fajne miejsce. Szkoda że stoliki nie są bliżej rzeki.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, is37

ZENKA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w ZENKA? Podziel się wrażeniami!