Wrocław

“Obudzić się w Dinette.”
Dinette — recenzja

Dinette
Nr 48 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opis: Dinette to miejsce, w którym dzielimy się radością z twórczego i naturalnego gotowania. Odkrywamy nowe smaki i cieszymy z przyjemności, jaką daje pyszny posiłek. Chleb wypiekamy na miejscu, w naszej piekarni, według tradycyjnych receptur, na zakwasie. Śniadaniową klasykę uzupełniamy autorskimi propozycjami na dobry początek dnia. W bistro serwujemy dania współczesnej kuchni międzynarodowej z krótkiej, sezonowej, zmieniającej się co kilka tygodni karty. Specjalnością naszego baru są intrygujące koktajle i oryginalne przekąski, które najlepiej smakują z lampką wina. Zapraszamy codziennie - w pojedynkę i z przyjaciółmi na poranną kawę i śniadanie, lekki lunch, popołudniową przekąskę, luźną kolację i wieczorny koktajl.
Zrecenzowano 9 września 2019

Fantastyczne miejsce na rozpoczęcie dnia. Śniadania urozmaicone smakowo i wizualnie. Chleb - nie- chlebuś wyjątkowy,świeży,pachnący,chrupiący w różnych odsłonach. Pracownicy-to młodzi, sympatyczni, uśmiechnięci ludzie. Wrocław bez Dinette, byłby niekompletny.

Dziękujemy, Ewa P

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, cudowne wnętrze, przepieknie podane dania. Bardzo syte i smaczne śniadania. Obsługa sprawdzając zadowolenie klienta. Polecam bardzo

Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 4 września 2019

Rewelacyjne miejsce na mapie Wrocławia,przepyszne jedzenie uczta zmyslow,świetna i bardzo kompetentna obsługa,

Dziękujemy, Teresa K
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo zamknięci na organizację śniadania dla większej ilości (7-10 osób), nie ma możliwości złożenia zamówienia w formie bufetu. Każdy klient jest zobowiązany do zamówienia indywidualnie. Dla Dinette istotną różnicą między 10 talerzykami z naleśnikiem oraz 10 talerzykami z twarożkiem a jednym talerzem z 10 naleśnikami i 1 miseczką z twarożkiem na 10 osób. No cóż zarobi ktoś inny.

1  Dziękujemy, Agata P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jolanta_jurkowlaniec, Właściciel, DinetteOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Pani Agato,
Była Pani zainteresowana śniadaniem biznesowym w postaci bufetu z serami, pieczywem i wędlinami w ustronnym miejscu, celem pokazania prezentacji na laptopie - dokładnie to napisała Pani w mailu do nas. Nie mamy ani ustronnego miejsca, ani bufetu, ani desek serów i wędlin, o czym grzecznie poinformowaliśmy Panią przez telefon. Nie rozumiem Pani opinii i ciężko mi zaakceptować niefrasobliwość, z jaką ocenia Pani miejsce, z którego usług Pani nie skorzystała. Nie ma nic złego w tym, że zarobi ktoś inny - chodzi przecież o to, aby znaleźć ofertę, która pasuje do Pani potrzeb.

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety ok. 10 min po wyjściu z restauracji wymiotowałam po zjedzeniu Ceviche frito (z okonia morskiego). W sosie było zdecydowanie za dużo limonki, był właściwie samą limonką zabarwioną czymś na biało i posoloną...

Dziękujemy, kMedrala

Dinette — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Dinette? Podziel się wrażeniami!