“Felerny ceviche”
Dinette — recenzja

Dinette
Nr 48 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Dinette to miejsce, w którym dzielimy się radością z twórczego i naturalnego gotowania. Odkrywamy nowe smaki i cieszymy z przyjemności, jaką daje pyszny posiłek. Chleb wypiekamy na miejscu, w naszej piekarni, według tradycyjnych receptur, na zakwasie. Śniadaniową klasykę uzupełniamy autorskimi propozycjami na dobry początek dnia. W bistro serwujemy dania współczesnej kuchni międzynarodowej z krótkiej, sezonowej, zmieniającej się co kilka tygodni karty. Specjalnością naszego baru są intrygujące koktajle i oryginalne przekąski, które najlepiej smakują z lampką wina. Zapraszamy codziennie - w pojedynkę i z przyjaciółmi na poranną kawę i śniadanie, lekki lunch, popołudniową przekąskę, luźną kolację i wieczorny koktajl.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety ok. 10 min po wyjściu z restauracji wymiotowałam po zjedzeniu Ceviche frito (z okonia morskiego). W sosie było zdecydowanie za dużo limonki, był właściwie samą limonką zabarwioną czymś na biało i posoloną...

Dziękujemy, kMedrala

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszedłem z dziewczyną na szybki obiad. Zostaliśmy przyjęci profesjonalnie i bardzo miłe. Menu może nie duże, ale przystawki na cały stół. Mięso bardzo pyszne + podanie tego dania jak i wygląd tez bardzo profesjonalny. Atmosfera bardzo spokojna i klimatyczna. Gorąco polecam, na pewno odwiedzę z chęcią jeszcze raz

Dziękujemy, kasztan000123456789
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na mapie kulinarnej wrocławia :) Jedzenie bardzo smaczne, dziecko otrzymało również wymyślone przez siebie danie :) W 5 osób zamówiliśmy różne przekąski, każdy znalazł coś dla siebie. Polecam

Dziękujemy, szpilki
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przyszliśmy w piętek popołudniu, nie było tłumów. Zamówiliśmy na początek serca z grzanką i kalmary na kukurydzy. Podano bardzo szybko. Serca były przepyszne! Kalmar niestety twardy i niesmaczny, a dodatki do niego zdecydowanie za ostre i zabijały smak. W drugim zamówieniu: grilowane warzywa i okoń morski - warzywa pycha, super sos, dobre grzanki. Okoń wraz z innymi owocami morza dobry, ale tutaj również kawałki kalmara okazały się twarde i bez smaku. Zamówiliśmy również lemoniadę malinową i deser. Serniczek był pyszny, ładnie podany a dodatki do niego pięknie uzupełniały smak - kojarzył się z miodem i łąką pełną kwiatów :) Wypiliśmy do tego dwa kieliszki wina bezalkoholowego i małe piwo, a za wszystko zapłaciliśmy ok 200 zł.

Podsumowując: gdyby nie kalmar (może kwestia świeżości produktu?) wszystko pozostałe pyszne i godne polecenia! Obsługa bardzo szybka, uśmiechnięci i mili kelnerzy. Bardzo fajne miejsce!

Dziękujemy, Skrzychu
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy koło 10.30 i czekaliśmy 25 minut na stolik bo restauracja była zapełniona. Dla 3 osób dorosłych i dwójki małych dzieci nie łatwo tam dostać stolik. Usiedliśmy i dopiero po 10 minutach ktoś podszedł z menu. Poprosiłam żeby jedzenie dla dzieci przynieść jak najszybciej bo dzieci już było mocno zniecierpliwione. Zajęło następne 20 minut żeby dostać kawę, na jedzenie w sumie czekaliśmy prawie 40 minut i jedzenie dla dzieci nie było podane wcześniej.
Jedzenie było takie sobie a mój omlet z chorizo i feta był prawie surowy w środku ale po godzinie ciągłych prób żeby ktoś nam poświecił uwage już nie odesłałam jedzenia.
Miejsce bardzo niezorganizowane. Według menadżerki, osoba która nas sadzała miała nam powiedzieć ze będziemy czekać długo na wszystko, ale nie powiedziała. I o ile nie mam problemu z czekaniem na stolik, bo restauracja jest pełna, mam problem z tym ze od momentu stania w kolejce do do momentu kiedy dostałam kawe minęła godzina. Oczekiwałabym tez ze rodzinom z dziećmi poświęci sie troszke więcej czasu skoro tyle czekaliśmy i dzieci są mocno zniecierpliwione i płaczą.
Może w tygodniu kiedy jest mniej klientów restauracja radzi sobie lepiej z serwisem i jedzeniem ( chociaż to właśnie kiedy jest dużo ludzi restauracja pokazuje prawdziwe oblicze) ale na niedziele miejsca nie polecam.

Dziękujemy, aleksandra m

Dinette — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Dinette? Podziel się wrażeniami!