Wrocław

“Polecam”
La Scala — recenzja

La Scala
Nr 150 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

To była nasza 6-ta wizyta w tym
miejscu. Za każdym razem jesteśmy zadowoleni. Byliśmy w 4 osoby, przystawki + danie główne. Polecam

Dziękujemy, 193marekw

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza ani trochę nie przypominała włoskiej, salami nieświeże i niedobre. Cena ani trochę nie pasuje do jakości dań i zachowania obsługi.

Dziękujemy, 840olau
Zrecenzowano 8 lipca 2019

tak jak kilka lat temu było to dla mnie najlepsze miejsce we Wrocławiu tak po ostatniej wizycie nie polecam, bardzo nie miła obsługa, dania na poziomie słabego baru mlecznego - bez obrazy dla nazwy baru.

1  Dziękujemy, Kasia J
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

„Elegancko”. Restauracja z nazwy włoska, kuchnia stylizowana na włoską. W holu zdjęcia polityków którzy w niej jadali. Piec elektryczny stylizowany na piec do pizzy. Kelnerzy bardzo opiekuńczy. Jedzenie poprawne ale nie porywa. Ogólnie milusio. Generalnie ani tak ani siak, tzn. nie ma na co narzekać i nie ma się czym zachwycać

Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo tłumów jak na dobrą knajpke na wroclawskim rynku przystalo obsluga uwija sie szybko.Restauracja ma bardzo duzo miejsc w srodku i na zewnatrz.Bardzo dobre jedzenie(zwlaszcza makarony)jak na masową kuchnie,ladny wystroj i swietne piwko.

Termin wizyty: marzec 2019
63  Dziękujemy, marcin717

La Scala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Scala? Podziel się wrażeniami!