“Jak dla mnie rewelacja!”
Lodziarnia Kulka — recenzja

Lodziarnia Kulka
Nr 244 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody, duży wybór, ciekawe smaki i pyszne gofry . Jedynym minusem jest bardzo mała powierzchnia lokalu, w środku są tylko dwa stoliki.

Dziękujemy, gosia_serafin

Zrecenzowano 28 marca 2017 z urządzeń przenośnych

W kulce lody są przyzwoite - nie są to może Polish Lody ale tez nie ma dramatu. Smaki klasyczne słabe - sorbety się bronią - Gofry dobre choć drogie. Ogólnie kulka jest droga i korzystam z niej tylko gdy nigdzie więcej nie chce mi się iść

Dziękujemy, Maciej W
Zrecenzowano 30 grudnia 2016

Lodziarnia tradycyjna. Jest ich wiele w różnych miejscach. Lody smaczne, szczególnie wytrawne karmelowe z solą. Obsługa podała o co poprosiliśmy. Brak szczególnego zabiegania o klienta. Standardowy wystrój.

Dziękujemy, Martin S
Zrecenzowano 28 grudnia 2016

Przeciekawe smaki, oryginalne nazwy. Najbardziej smakowały mi zawsze te o smaku słonego karmelu, ale owocowe orzeźwiające też są pyszne.

Dziękujemy, sowiadolina2015
Zrecenzowano 5 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonałe ciasta wykonywane na miejscu (ul. Wałbrzyska)
A także pomysłowy wystrój wnętrza (foto)
Doskonałe miejsce z wybitnym Menu - lody i desery pierwsza klasa!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
Dziękujemy, bartles2016

Lodziarnia Kulka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Kulka? Podziel się wrażeniami!