Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre połączenie między hotelem a dworcem głównym i rynkiem, do wielu miejsc można dojechać jednym tramwajem; przy hotelu duży parking, a po drugiej stronie ulicy Lidl.
Pokój mieliśmy bardzo przestronny, funkcjonalny i wygodny. Nie brakowało gniazdek, przy biurku dało się wygodnie pracować, na wyposażeniu czajnik i kilka saszetek kawy i herbaty. Nie było problemów ze sprzątaniem pokoju, obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Pokój cichy, schludny i wygodny, można w nim wygodnie pracować i odpocząć.

Dziękujemy, mrzaba
Zrecenzowano: 8 września 2018

Hotel w przystępnej jak na Wrocław cenie, ale dla 2 osób. Dla jedej osoby pokój jest tańszy (250 zł + parking). Podobno jak się zarezerwuje przez ich stronę to parking jest gratis. Ja rezerwowałem przez B....g i musiałem zapłacić. Pokój średniej wielkości ale czysty. Obsługa zza wschodniej granicy dawała radę nadrabiając uśmiechem. Łazienka już trochę wysłużona. Śniadanie OK, lecz jeśli jest więcej gości, obsługa się nie wyrabia z uzupełnianiem wędlin i innych dodatków.
Byłem tam już 2 razy służbowo.
Generalnie polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, Robert A
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje czyste i zadbane. Hotel idealny pod nocleg biznesowy, przyzwoity cenowo. Całkiem niezłe położenie, brak luksusu, ale standard przyzwoity. Przy hotelu bezpłatny parking co rzadko zdarza się we Wrocławiu. Niezła kuchnia i przyzwoite śniadania.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, patryks2014
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Jak w opisie -fajny hotel za niewygórowaną kwotę. Byłem tam przy okazji jarmarku bożonarodzeniowego we Wrocławiu (fajna oferta z tej okazji - śniadanie w cenie). Hotel zlokalizowany blisko linii tramwajowej dzięki czemu można wszędzie dotrzeć.

Polecam każdemu kto nie jest marudą i szuka czegoś tańszego.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, A8560QJadrians
Zrecenzowano: 13 czerwca 2018

Właśnie siedzę w "Hotelu VEGA" , jest godz. 20:40.
Zameldowałem się o godz 19:30, Pani w recepcji zapraszała do restauracji, powiedziałem "ok, ogarnę się trochę i przyjdę" Zaznaczyła jednak, że jest otwarte do godz. 22:00.
Tak więc o godz. 20:15 pojawiłem się w restauracji - wszedłem spokojnie podążając do stolika 2-os i podbiegła nagle jedna z kelner mówiąc "a Pan czego tu szuka", pomyślałem sobie super z taką obsługą zaczyna się ciekawie. Odpowiedziałem, że jestem gościem hotelowym i przyszedłem zjeść. Pani stwierdziła, że zaraz przyjeżdża jakaś grupa i najwcześniej mogę zjeść za 1,5 godz. Odpowiedziałem, że to jaja jakieś są.
Poszedłem do recepcji opisałem sytuacje, a Pani na to "no tak grupa jest, wcześniej nie da rady" SUPER o godz 20:15 dowiaduję się, że mam przyjść coś zjeść NAJWCZEŚNIEJ o godz. 21:45, gdzie restauracja czynna jest do godz. 22:00. Coś Szanowni Państwo Wam się pomyliło.
Teraz siedzę sobie już w pokoju i czekam na dostawę jedzenia z pyszne.pl Oni nie oszukują swoich Klientów.
Gdy wyszukuję hoteli, zaznaczam zawsze aby była restauracja na miejscu, ale po co ta restauracja, jeśli zjeść nie można? KPINY

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa