“Zdecydowanie lepiej”
Frytki+Sos — recenzja

Frytki+Sos
Nr 97 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 18 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Przechodząc koło pachnącego okienka nie było możliwości odmówić dzieciom frytek. Bałam się okrutnie, pamiętając, że kupione tu frytki rok temu nie smakowały mi wcale. Jakież było nasze, z mężem, zdumienie, kiedy spróbowaliśmy frytek dzieci. Zupełnie inny smak. Bardzo dobre frytki. Chrupkie z zewnątrz. Mięciutkie w środku. Zdecydowanie inne niż przy pierwszej wizycie. Tym razem polecam. Sosów nie próbowaliśmy.

Dziękujemy, Monika Z

Zrecenzowano 15 stycznia 2018

Uwielbiamy :) chodzimy co tydzień. Sosy się zmieniają, mamy jednego faworyta, a drugi to zawsze eksperyment dla kubków smakowych. Chcesz zjeść za nie wielką cenę i się najeść, zapraszam po Frytki+ Sos. Na prawdę fajnie jest wziąć w porcję frytek, spacerując je wcinając.

Dziękujemy, szekla77
Zrecenzowano 23 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fajna, szybka przekąska, do ręki i w drogę, jedynie opanowania mogły by być bardziej dopracowane gdyż się rozwalją.

Dziękujemy, Jadwiga a
Zrecenzowano 29 listopada 2017

Chrupiące frytki za przystępną cenę, solidne porcje, do wyboru kilka sosów- każdy znajdzie coś dla siebie! Bardzo miła obsługa, a zakupione frytki można spożyć na zewnątrz lokalu przy "murowanych stolikach". Szybka przekąska, za rozsądną cenę. Polecam najlepsze frytki w mieście!

Dziękujemy, RysiaMysia
Zrecenzowano 13 listopada 2017

Bardzo fajny pomysł z frytkami z zadbanego okienka a nie z brudnej budy. Kuchnia zadbana, którą widzimy przez okienko.
Bardzo miły Pan, który tam obsługuję.
Frytki dobre:)

Dziękujemy, Smacznego123

Frytki+Sos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Frytki+Sos? Podziel się wrażeniami!