Otwarte dzisiaj: Zamknięte

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019
zamknietabutelka
Ostrów Wielkopolski, Polska
POLECAM

obsługa rewelacja, drinki przepyszne, ja osobiście nie wiedziałam na co się zdecydować i barman... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 października 2019
Zuziaaaa15

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak już inni pisali muzyka w klubie to porażka, nie mogliśmy wytrzymać dłużej niż godzinę. Klub dla wybranych karków, którzy przychodzą sobie wybrać dziewczynki szukające bogatych gości :) raczej strata czasu

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
3  Dziękujemy, 254arturk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 794maciekm, Kierownik ds. PR, Grey Music ClubOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Od 6 lat do muzyki przykładamy wielką wagę, starannie selekcjonując zapraszanych dj-ów. Muzyka w klubie ,na głównym parkiecie, to w przeważającej części house i Jego odmiany.
Nie gramy muzyki rnb, a komercyjne brzmienia są dodatkiem.
Więcej komercyjnych brzmień i znanych dźwięków można usłyszeć w strefie VIP.
Zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu takie rozwiązanie się podoba.
Nie mniej jednak pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Może w strefie VIP muzyka przypadnie Panu do gustu.

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce! Obsługa na najwyższym poziomie, muzyka super i świetne drinki. Bawiłyśmy się świetnie, dobrze, że klub jest w centrum. Polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, zamknietabutelka
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten klub czołówka jeżeli chodzi o wrocławskie kluby. Bardzo dobra muzyka oraz obsługa na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, rokin231
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce, wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo czyste łazienki :) Profesjonalna obsługa. Najlepszy klub we Wrocławiu!

Dziękujemy, AnnnnnnnaG
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Zdecydowanie polecam. Byłam w wielu klubach we Wrocławiu, ale klimatem zaden nie dorównuje Greyowi, obsługa na wysokim poziomie, strefa letnia w tym roku przeszła moje najśmielsze oczekiwania, idealna do odpoczynku od klubowego gwaru. Miejsce idealne zarówno dla małej jak i większej grupy znajomych na zabawę

Dziękujemy, Lokalna11