Super miejsce

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019
zamknietabutelka
Ostrów Wielkopolski, Polska
Wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia

Wystrój lokalu, obsługa i atrakcje na wysokim poziomie. Wieczory z wokalem na zywo-rewelacja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
marlenamc

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce! Obsługa na najwyższym poziomie, muzyka super i świetne drinki. Bawiłyśmy się świetnie, dobrze, że klub jest w centrum. Polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, zamknietabutelka
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten klub czołówka jeżeli chodzi o wrocławskie kluby. Bardzo dobra muzyka oraz obsługa na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, rokin231
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce, wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo czyste łazienki :) Profesjonalna obsługa. Najlepszy klub we Wrocławiu!

Dziękujemy, AnnnnnnnaG
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Zdecydowanie polecam. Byłam w wielu klubach we Wrocławiu, ale klimatem zaden nie dorównuje Greyowi, obsługa na wysokim poziomie, strefa letnia w tym roku przeszła moje najśmielsze oczekiwania, idealna do odpoczynku od klubowego gwaru. Miejsce idealne zarówno dla małej jak i większej grupy znajomych na zabawę

Dziękujemy, Lokalna11
Zrecenzowano: 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce ;) byłam przy okazji wieczoru panieńskiego mojej przyjaciółki i bardzo miło zaskoczył nas pokaz mody liu jo wieczór był fantastyczny, a ogródek przed klubem jest przepiękny bardzo klimatyczne miejsce miła obsługa - polecam

Dziękujemy, AgnieszkaJaa