“pysznie”
Lody Barton — recenzja

Lody Barton
Nr 15 wśród 30 Desery (Wrocław)
Zrecenzowano 15 września 2018

Bardzo dobre lodzy,o różnych smakach,kremowej konsystencji i wyrażnym smaku,sympatyczna i sprawna obsługa kelnerska,polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, graziellaKrosno

Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

To najlepsze lody w miescie-wprost pyszne.
Malaga -najlepsze ,jakie jadłam .
Nieco za wolna obsługa ,ale smak to wynagradza

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy na lodziarnię przypadkiem wczoraj spacerując uliczkami Starego Miasta, ale tak nam smakowało, że dziś postanowiliśmy wrócić. Trudno było znaleźć tę uliczkę, ale postanowiliśmy szukać do skutku. Lody są przepyszne, a ile smaków do wyboru...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam lody z Bartona, bo są po prostu pyszne. Co tu dużo mówić wchodzisz, płacisz, a później wybierasz. Zamówiłam lody o smaku mango i były mega!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, hevi13
Zrecenzowano 22 lipca 2018

Duża smaczna porcja za ok 5zł :) Ślinka cieknie na same ich oglądanie. Duży plus za lody bez cukru, szkoda ze są tylko 4 smaki :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Gracjan B

Lody Barton — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lody Barton? Podziel się wrażeniami!