“Okej”
W Kontakcie — recenzja

W Kontakcie
Nr 50 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

Nq śniadanie dostaliśmy inne pasty niż zamawialiśmy, chociaż i tak były w porządku. Chociaż jeśli robicie hummus z Jadłonomii to nie będziecie zaskoczeni smakiem, po prostu okej z fajnymi dodatkami.

Dziękujemy, natsachari

Wybrałam się z siostrą na śniadanie i miło się zaskoczyłam. Sympatyczna obsługa, duży wybór past i hummusu, a do tego wszystko pyszne i świeże! A co najważniejsze-menu wegetariańskie, czyli samo zdrowie! Tylko trzeba uważać bo duże porcje, ale to może i dobrze. Bardzo, bardzo polecam!

Dziękujemy, 576gabrielay
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Największe odkrycie Wrocławia. Nigdy w życiu nie jadłam tak pysznego śniadania. Ceny niskie, porcje duże. Chlebek świeży, mięsisty, ciężki taki który sam w sobie jest pyszną przekąską. Pasty idealnie skomponowane, nieoczywiste połączenia smaków, porcje duże (wzięłam na koniec dodatkowe cieplutkie pity, żeby zjeść je do końca) A na dopełnienie tego sukcesu podanie! Śliczne talerze, drewniane podstawki pod patelnie z jajkiem. Mogę zachwalać wszystko cały dzień, ale tego trzeba spróbować.

Jedyny minus? Brak klimatyzacji, a przy ponad 30 stopniowym upale jest to uciążliwe.

Dziękujemy, 660emiliab
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite śniadania - pasty są obłędne, można je jeść bez pieczywa, rozkoszując się po prostu ich smakiem... polecam gorąco

Dziękujemy, 307dariap
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny humus z rzodkiewką i cebulką, do tego szakszuka oraz lemoniada z rabarbarem. Na co dzień jadam mięso, ale przyznam że i bez niego było smacznie.

Dziękujemy, Dondiblondi

W Kontakcie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w W Kontakcie? Podziel się wrażeniami!