“Śniadanie”
W Kontakcie — recenzja

W Kontakcie
Nr 50 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Największe odkrycie Wrocławia. Nigdy w życiu nie jadłam tak pysznego śniadania. Ceny niskie, porcje duże. Chlebek świeży, mięsisty, ciężki taki który sam w sobie jest pyszną przekąską. Pasty idealnie skomponowane, nieoczywiste połączenia smaków, porcje duże (wzięłam na koniec dodatkowe cieplutkie pity, żeby zjeść je do końca) A na dopełnienie tego sukcesu podanie! Śliczne talerze, drewniane podstawki pod patelnie z jajkiem. Mogę zachwalać wszystko cały dzień, ale tego trzeba spróbować.

Jedyny minus? Brak klimatyzacji, a przy ponad 30 stopniowym upale jest to uciążliwe.

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite śniadania - pasty są obłędne, można je jeść bez pieczywa, rozkoszując się po prostu ich smakiem... polecam gorąco

Dziękujemy, 307dariap
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny humus z rzodkiewką i cebulką, do tego szakszuka oraz lemoniada z rabarbarem. Na co dzień jadam mięso, ale przyznam że i bez niego było smacznie.

Dziękujemy, Dondiblondi
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Świetne miejsce na mapie Wrocławia. Pyszny hummus,świeże warzywa i rewelacyjne domowe pieczywo. Na pewno będę tam wracać!

Dziękujemy, Renata_8907
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Klimatyczne miejsce! pyszny humus i pasty. Świerze produkty , miła obsługa. Najlepsze na śniadania z Przyjaciółmi.

Dziękujemy, Kasia W

W Kontakcie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w W Kontakcie? Podziel się wrażeniami!