“Dobra pizza w normalnej cenie”
Taormina Pizzeria — recenzja

Taormina Pizzeria
Nr 582 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Opis: Pizzeria Taormina Łódzka Prawdziwe Włochy w Polsce od prawdziwego Włocha w Pizzeria Taormina Wrocław Nasza restauracja powstała z prawdziwej, sycylijskiej miłości do włoskiej kuchni i chęci umożliwienia wrocławianom rozkoszowania się nią. Wszystkie dania powstające w naszej kuchni na bazie prawdziwych włoskich receptur p
Zrecenzowano 2 października 2017

Pizza ceniutka jak włoska, składników w sumie sporo, cena przystępna/znośna, na dostawe czekałem około godziny czasu, wiec standard jak u konkurencji. Co do samego lokalu, malutki, ale na szybko jest gdzie zjeść :). Jedyne co mnie zaskoczyło to papierowe/jednorazowe talerze/zastawa. Ogólnie polecam :)

Dziękujemy, Witkub

Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Bardzo dobra pizza na cienkim cieście, miła obsługa, ale... nie ma WC dla klientów, więc lepiej brać na wynos.

Dziękujemy, Sasza_2016
Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza prawidłowa jednak brakuje jej czegoś żeby wymiatała.... Ogólnie to można polecić i dostawę i na miejscu aczkolwiek rozmiary lokalu to duży -

Dziękujemy, Marcin O
Zrecenzowano 23 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówione 2 pizze na dowóz: taormina (z bakłażanem) i super diavola.
Pizze duże, ciepłe, dodatki świeże i bardzo smaczne. Ilość i jakość pikantnego salami - duży plus. Ogólne wrażenie bardzo dobre :) chętnie spróbujemy czegoś innego.

Dziękujemy, Siamek
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizze do hostelu. Jedzenie przyjechało chłodne, nie do końca zgodne z zamówieniem. Ciasto się na środku rozpadało! Zdecydowanie nie polecam! Strata pieniędzy tylko!!!

Dziękujemy, Zuzanna K

Taormina Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Taormina Pizzeria? Podziel się wrażeniami!