“Smacznie”
Yemsetu — recenzja

Yemsetu
Nr 175 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uromaki krewetki w tempurze pychota, tak samo jak makaron z ramenu, w bulionie czegoś brakowało, ale ogólnie jedzenie bardzo dobre i pyszne regionalne piwko

Dziękujemy, lidaa92

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Bardzo dowcipna nazwa i fajna lokalizacja [ jak na Karłowice ]. Jednak od początku zaskoczyły nas braki w menu . Jak już udało się wybrać to zaskoczyło nas bardzo długie oczekiwanie. Zamówiliśmy litrową karafkę wina Choya - niewyobrażalnie słodkiego [O.K.mogliśmy zamówić inne .} , aby doczekać na jedzenie . Na szczęście wybrane przez nas dania z wołowiną były rzeczywiście smaczne. Na "deser" chcieliśmy spróbować sake. Kelnerka powiedziała ,że jest ,ale tylko w 200 ml karafkach. Zamówiliśmy i kolejne zaskoczenie . Podała dwie {zresztą całkiem gustowne } karafeczki po 100 ml . i tego też do końca nie rozumiem . Ale może się zbytnio czepiam .?

Dziękujemy, Sławomir D
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Tu nie ma co się rozpisywać. Lepszego sushi i ramenu we Wrocławiu nie zjecie, co jie znaczy, że pozostałe dania z karty nie są godne uwagi. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Grubaswpodrozy
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To moja druga wizyta w tym miejscu i chyba ostatnia. Lokal czynny od 12:00, rezerwacja stolika zrobiona na 12:30. Po przybyciu na miejsce poczuliśmy się niezaproszeni. Obsługa bez uśmiechu, niechętna do obsługi, zajęta swoimi sprawami, choć przy zajętym jednym stoliku i 5 osobach za ladą powinno wyglądać to nieco inaczej. Musieliśmy upomnieć się o złożenie zamówienia (1 zajęty stolik) oraz o sporządzenie rachunku. W naszym przypadku serwis zniweczył najwięcej, samo sushi po prostu dobre/ poprawne. Pomijam to że lokal jest malutki- taki jego urok dlatego tym bardziej obsługa powinna być friendly, witać gości z uśmiechem. Mam nadzieję że opinię przeczyta również osoba zarządzająca i poprawi te mankamenty.

Dziękujemy, JohnCoffe
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi, jedne z lepszych we Wrocławiu.
Polecam, przyjemne małe miejsce z profesjonalną obsługą.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, H24NJkarolinak

Yemsetu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Yemsetu? Podziel się wrażeniami!