Wrocław
Zrecenzowano: 17 października 2018

Zarezerwowałam ten pokój przez booking.com, bez opcji bezpłatnego anulowania.
Na miejscu okazało się, że hostel nie jest w żaden osób oznaczony, ostatecznie udało się znaleźć wejście. Hostel znajduje się w starej kamienicy przy nieczynnym dworcu kolejowym. Przy wejściu do kamienicy stoją kosze na śmieci. Na klatce schodowej unosi się nieprzyjemny zapach. Pod hostelem jest hostel pracowniczy.
Wystrój hostelu jest nazwijmy to budżetowy/hipsterski.
W hostelu jest bardzo czysto, ponieważ pani, która pracuje na recepcji ciągle sprząta.
Zarezerwowaliśmy mały pokój ze wspólną łazienką. Jak się okazało na miejscu klucz, który dostaliśmy do naszego pokoju otwierał również drzwi do innych pokoi!!!!!!!!!!!!!! Ta sytuacja przekreśliła nasz pobyt w tym miejscu, zgłosiliśmy sprawę do pani z recepcji, która powiedziała nam co zrobić, czyli nie była to pierwsza sytuacja w tym hostelu. Zadzwoniliśmy na booking.com, który skontaktował się z hostelem i pani z recepcji potwierdziła, że zwrócą nam pieniądze. Pieniądze za niewykorzystaną rezerwację otrzymaliśmy już kolejnego dnia.
Nie wiem co myślą właściciele hostelu, że do różnych pokoi wstawili te same drzwi z tym samym zamkiem...
Jedynym plusem tego hostelu jest to, że jest tam czysto i pracuję tam naprawdę miła pani.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie polecam nikomu tego hostelu.
Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, 143ilonam
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie hostel było bardzo zle- brak oznaczenia gdzie on się dokładnie znajduje, trzeba trochę szukać po omacku. W drzwiach "przywitali" nas ukarincy w grupie palący papierosy, bez koszulki. Niestety nie była to jednorazowa sytuacja, gdyż piętro pod hostelem znajduje hotel pracowniczy. Ponadto w samym budynku, w którym znajduje się hostel niesamowicie śmierdzi moczem i brudem. Drzwi do budynku są cały czas otwarte także jest to dobre miejsce dla bezdomnych. Sam hostel jest okey. Trochę jeszcze nie dopracowany. Pokój czysty ale bardzo mało miejsca na ubrania- szafka zrobiona ze skrzyni z czterema półkami nic więcej. Myślę, że to był mój pierwszy i ostatni pobyt w tym hostelu. Lepiej szukać czegoś w samym sercu starówki za praktycznie taką samą cenę.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Adrianna Ż
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Wejście do Hostelu nie jest oznakowane, a na budynku znajduje się nazwa innego. Jeśli chodzi o pokój - smród kału z toalety znajdującej się wewnątrz (bez ubikacji, był jedynie obskurny prysznic). Brak szafek, jedynie czarne skrzynki. Ogólnie kiepskie warunki, nie będę przyjemnie wspominać noclegu w tym miejscu. Cena 75 zł od osoby to olbrzymia przesada, dałbym maksymalnie 25 zł za takie miejsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie dam wskazówek, bo nie polecam tego miejsca
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, gormeogormeo
Zrecenzowano: 6 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Przynajmniej za tą cenę. Pokój mała klitka jeśli ktoś ma więcej ubrań będzie miał problem gdzie je umieścić. (Pokój dwuosobowy) wspólna łazienka przy tej cenie to też wg mnie nieporozumienie. No i dodatkowo płatny ręcznik nadawał się do podłóg.
Na plus dostęp do kilku rzeczy w cenie. Bliskość starego miasta.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Rubinowakrew
Zrecenzowano: 24 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś zdecyduje się na wizytę w Locomotive, powinien zabrać ze sobą przynajmniej 2 ciepłe swetry i koc ;) poza tym wszystko ok. Obsługa miła, pokoje przyjemne, łazienki czyste. Jednak zima warto zaopatrzyć się w ciepłą piżamę

Termin pobytu: grudzień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa