“Swietne miejsce :)”

Restauracja Alyki Sky Tower
Nr 200 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Restauracja ALYKI zlokalizowana w Sky Tower to kameralne miejsce, które powstało z miłości do jedzenia i podróżowania. Efekt poszukiwań, zarówno tych kulinarnych, jak i podróżniczych, znajduje swoje odzwierciedlenie w karcie menu. W ofercie ALYKI znajdują się zarówno dania kuchni polskiej, jak i liczne dania inspirowane potrawami z różnych regionów świata. Kuchnia restauracji to codziennie inne lunche, menu sezonowe - zmieniane raz w miesiącu oraz bogate menu a’la carte. Dania sporządzane są z naturalnych składników i produktów najwyższej jakości, gotowanych bez pośpiechu, by wydobyć z nich najlepsze smaki. Potrawy przygotowywane są m.in. francuską metodą sous-vide, dzięki czemu serwowane dania zachowują najwyższe walory odżywcze, nie tracą witamin, są lekkostrawne, a ich wygląd i struktura pozostają nienaruszone. Restauracja ALYKI została zwycięzcą wiosennej edycji festiwalu Restaurant Week, zarówno w skali Wrocławia, jak i w skali ogólnopolskiej. Goście festiwalowi docenili nie tylko smak i kompozycję dań, ale też zawsze uśmiechniętą, profesjonalną obsługę i kameralną atmosferę. Szczególnie polecany jest deser, który skradł serca uczestników festiwalu – delikatna pianka z płatkami róży na czekoladowym ciasteczku, z salsą kiwi & mięta.
Zrecenzowano 10 września 2019

Pyszne jedzenie poprzedzone historią jego powstania. Każda z czterech osób zamówiła inne danie. Pani kelnerka zaproponowała dodatkowe talerze, żeby można było spróbować wszystkich zamówionych dań. Wszystko pięknie podane, niesamowite zarówno pod wzgledem smakowym jak i wizualnym. Trzeba koniecznie spróbować deserów Polecam :D

Dziękujemy, Margooo00

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsluga, przepyszne jedzenie oraz duże porcje. Idealne miejsce na obiad z rodziną lub romantyczną kolacje. Z pewnoscia zawitamy jeszcze raz!

Dziękujemy, EvaBerger
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Umówiliśmy się że znajomymi na sobotne spotkanie, wybór padł na Alyki, restauracja urządzona ze smakiem, obsługa na dobrym poziomie, najsłabszym ogniwem jest kuchnia.
Zamówiłem tatara z łososia i steka z polędwicy, tatar ocena 4 ale stek wypadł słabiutko, zamówiłem medium a dostałem wysmażony i do tego kiepsko zaznaczam wg. mnie dobrane dodatki, spodziewałem się większych kulinarnych fajerwerków

Dziękujemy, superdariusz
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Bardzo dobra restauarcja z urozmaiconą kartą menu i wspaniałą obsługą (Pani Marysiu pozdrawiam serdecznie) :D

1  Dziękujemy, Sebolek415
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Byłem tam z żoną już kilka razy i za każdym razem było idealnie. Bardzo dobra obsługa i rewelacyjna kuchnia :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Krzysztof S

Restauracja Alyki Sky Tower — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Alyki Sky Tower? Podziel się wrażeniami!