“Swietne miejsce :)”

Restauracja Alyki Sky Tower
Get food delivered
Nr 231 wśród 1 133 Restauracje (Wrocław)
Opis: Uwielbiamy poznawać nowe smaki i łączyć nietypowe składniki. Efekt naszych poszukiwań, zarówno tych kulinarnych, jak i podróżniczych, znajduje odzwierciedlenie w karcie menu. W ofercie Restauracji ALYKI znajdą Państwo zarówno dania kuchni polskiej, jak i dania inspirowane licznymi podróżami, których smak za każdym razem przywołuje nam miłe wspomnienia.
Zrecenzowano 10 września 2019

Pyszne jedzenie poprzedzone historią jego powstania. Każda z czterech osób zamówiła inne danie. Pani kelnerka zaproponowała dodatkowe talerze, żeby można było spróbować wszystkich zamówionych dań. Wszystko pięknie podane, niesamowite zarówno pod wzgledem smakowym jak i wizualnym. Trzeba koniecznie spróbować deserów Polecam :D

Dziękujemy, Margooo00

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsluga, przepyszne jedzenie oraz duże porcje. Idealne miejsce na obiad z rodziną lub romantyczną kolacje. Z pewnoscia zawitamy jeszcze raz!

Dziękujemy, EvaBerger
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Umówiliśmy się że znajomymi na sobotne spotkanie, wybór padł na Alyki, restauracja urządzona ze smakiem, obsługa na dobrym poziomie, najsłabszym ogniwem jest kuchnia.
Zamówiłem tatara z łososia i steka z polędwicy, tatar ocena 4 ale stek wypadł słabiutko, zamówiłem medium a dostałem wysmażony i do tego kiepsko zaznaczam wg. mnie dobrane dodatki, spodziewałem się większych kulinarnych fajerwerków

Dziękujemy, superdariusz
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Bardzo dobra restauarcja z urozmaiconą kartą menu i wspaniałą obsługą (Pani Marysiu pozdrawiam serdecznie) :D

2  Dziękujemy, Sebolek415
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Byłem tam z żoną już kilka razy i za każdym razem było idealnie. Bardzo dobra obsługa i rewelacyjna kuchnia :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Krzysztof S

Restauracja Alyki Sky Tower — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Alyki Sky Tower? Podziel się wrażeniami!