Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, profesjonalna obsługa, wspaniałe śniadania
Świetny międzynarodowy charakter hotelu a także pomocny personel sprawiają ze wypoczynek we Wrocławiu jest inny niż w innych hotelach w centrum miasta

Dziękujemy, tomaszgdynia2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WRODT, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel WrocławOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowny Pani Tomaszu,

Pana rekomendacja wiele dla nas znaczy. Cieszymy się, że nasze śniadanie, lokalizacja oraz obsługa dostarczyły tylu pozytywnych wrażeń.

Z przyjemnością ugościmy Pana ponownie!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Ładnie, czysto, przyjemnie, acz ceny wysokie. Bardzo miła obsługa, smaczne śniadania, duży plus za świeżo wyciskany sok pomarańczowy. Ładny pókoj, bardzo wygodne i duże łóżko no i moje ulubione długie poduszki.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mhoreglad

Szanowny "mhoreglad",

Bardzo dziękujemy za rekomendację. Jest nam niezmiernie miło czytać, że bufet śniadaniowy oraz wyposażenie pokoi przypadły Państwu do gustu.

Będzie nam bardzo miło niebawem Państwa ponownie powitać.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel w doskonałej lokalizycaji. Pokoje bardzo przestronne i wyjątkowo czyste. W pokoju wiele udogodnień między innymi żelazko i deska do prasowania, zestaw do kawy i herbaty. Łóżka bardzo wygodne. Hotel wart odwiedzenia

Dziękujemy, RavellaAnia

Szanowna "RavellaAnia",

Bardzo dziękujemy za udzielenie tak przychylnej opinii. Bardzo nam miło czytać pozytywny komentarz dotyczący wyposażenia pokoi oraz lokalizacji hotelu. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych Gości.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ugościć Panią ponownie w niedalekiej przyszłości, aby sprawić by znowu Pani poczuła się wyjątkowo.

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne położenie, kilka fajnych restauracji w budynku OVO, cudowne spa zorientowane na klienta, bardzo dobre śniadania z dużym wyborem dań, cena nie jest mocno wygórowana. Z pewnością kolejny raz jak będę we Wrocławiu to wybiorę ten hotel ponownie.
Nie chce poruszać już tematu brakującego ciasteczka,ale proszę zwrócić uwagę na ilość kapci i szlafrokow-w naszych pokoju z łóżkiem kingsize były akcesoria tylko dla 1 osoby.

Dziękujemy, zanka89

Szanowna Pani "zanka89",

dziękujemy za wybranie DoubleTree by Hilton Wroclaw oraz poświęcony czas na pozostawienie komentarza. Jest on dla nas szczególnie ważny, ponieważ zależy nam, by nieustannie podnosić standardy obsługi gości. Pani uwagi zostaną wzięte pod uwagę.

Dziękujemy za tyle miłych słów i rekomendację! Z wielką radością czytamy, że docenia Pani lokalizacje hotelu w centrum miasta, wygodne łóżko oraz bogata ofertę bufetową.

Serdecznie zapraszam do ponownej wizyty.

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Fajna lokalizacja, obsługa odbiega od innych hoteli Double Tree. Nawet zapomniałem, że powinno być ciastko. Ale to drobiazg. Uprzejmość w recepcji wymuszona. Chyba nie o to chodzi. Szkoda bo lubię Hiltony

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, L3808HTrobert

Szanowny L3808HTrobert,

Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami opinią o naszym hotelu. Jest ona dla nas niezwykle cenna, ponieważ Pana spostrzeżenia pomogą nam usprawnić działanie naszego hotelu oraz usatysfakcjonować oczekiwania gości w najlepszy z możliwych sposobów!

Bardzo zasmuciła nas informacja dotycząca powitalnego ciasteczka DoubleTree. Pana komentarz został przekazany kierownikowi recepcji w celu wyjaśnienia sytuacji i wprowadzenia stosownych działań. Przepraszamy za tą zaistniałą sytuację, która nie powinna mieć miejsca.

Z radością ugościmy Pana ponownie!