Zrecenzowano: 1 października 2017

Szczerze polecam czysto profesjonalnie nowocześnie obsługa hotelu bez zarzutu uczciwość (zostawiłam torebkę) otrzymałam z zawartością z powrotem b. wygodne łóżka executive lounge świetny pomysł naprawdę warto

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, 893izabelaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WRODT, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel WrocławOdpowiedź udzielona 17 października 2017

Pani Izabelo,
bardzo dziękujemy za zostawienie komentarza.

Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią przy najbliższej okazji.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Matthias Her

Zrecenzowano: 26 września 2017

brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w obsludze klienta. Dopiero po przypadkowemu zorientowaniu sie ze zostalem podwojnie obciazony za pobyt, nikt nie pofatygoawl sie azeby udzielic mi jakiejkolwiek informacji pomimo kilku telefonow z mojej strony I obietnicy osob na recepcji ze ktos do mnie oddzwoni. Tragedia, nigdy wiecej tego hotelu.

3  Dziękujemy, gregt456
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WRODT, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel WrocławOdpowiedź udzielona 18 października 2017

Szanowny Panie,
dziekujemy z Pański komentarz.

Mam nadzieję, że po rozmowie z naszym kierownikiem operacyjnym wszelkie wątpliwości rozstały rozwiane a sytuacja z bankiem pozytywnie rozwiązana.
Jeśli natomiast ma Pan jeszcze dodatkowe pytania w związku z zaistniałą sytuacją, to bardzo prosimy o kontakt z nami.

Wierzę, że pomimo tej niedogodności będziemy mieli możliwość gościć Pana ponownie niebawem.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 25 września 2017

Z racji iż mój partner posiada status Diamentowy w programie Hilton Honors na wstępie dostaliśmy upgrade do junior suite. Sypialnia z salonem, apartament bardzo czysty, ładnie urządzony, przestronny, ładna łazienka. Executive lounge na podobnym poziomie jak w innych Hiltonach. Śniadanie bez zarzutów, bogaty wybór, kucharz na zamówienie przyrządza omlety czy jajka sadzone wedle gustu.

Dziękujemy, Aneta867
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WRODT, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel WrocławOdpowiedź udzielona 10 października 2017

Szanowna Pani Aneto,
bardzo dziękujemy za podzielenie się Pani opinią o naszym hotelu.

Mamy nadzieję, że przy okazji kolejnej wizyty we Wrocławiu będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 24 września 2017

Z opisu na stronie www. jest to hotel 5-cio gwiazdkowy.
Ciekawy budynek z zewnątrz, położony jest bisko do ścisłego centrum Wrocławia, ok. 5 min piechotą.
Miła obsługa, czysto, pokoje obszerne.
Wystrój nowoczesny, a wyposażenie według opisu ze strony www.
Osobiście to nie mój klimat, preferuję rustykalne wnętrza i cieplejsze klimaty jeśli idzie o wystrój, ale nie ma co się czepiać i zdejmować punkty za to że ktoś ma inny pomysł na wystrój.
Jedzenie dobre, choć typowo hotelowe i niestety jak w wielu takich przypadkach bolał mnie brzuch po 3 dniach pobytu, i to nie tylko mnie.
Czy polecam? Tak.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Miłosław N

Panie Miłosławie,
bardzo dziękujemy za podzielenie sie Pańską opinią.

Z uwagą prześledziliśmy wszystkie Pańskie komentarze. Bardzo nam przykro, że nasza oferta restauracyjna nie była dla Państwa satysfakcjonująca. Nasza restauracja stale się zmienia i już wkrótce będziemy prezentowali nowe menu, które miejmy nadzieję spotka się z Państwa uznaniem. Zapraszamy serdecznie.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 24 września 2017

Hotel dużo gorszy niż ten w Warszawie. W tygodniu na śniadaniu był podawany zwykły sok, tylko w weekend był sok wyciskany. Dostałem brudną szklankę, po zgłoszeniu tego nie została ona nawet wymieniona. Strefa basenowa BARDZO mała. Nad/pod pokojem znajdowała się prawdopodobnie jakaś pracownia, gdyż co jakiś czas słychać było szlifierkę/wiertarkę. W saloniku zawsze było czysto, nigdy niczego nie zabrakło, zdecydowanie na plus. Minusem jest brak możliwości korzystania ze schodów, za skorzystanie z klatki schodowej szef ochrony zarzucił nam brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. We Wrocławiu jest wiele innych hoteli, które mimo mniejszej ilości gwiazdek zdecydowanie bardziej polecam.

1  Dziękujemy, kamil83