“Wracam jak do domu”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
Miejsce nr 1 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 12 października 2017

Kolejny pobyt i wszystko jak zawsze w najwyższym standardzie-przewidywalne.Rzadko spotykana życzliwość,wręcz uprzedzanie moich życzeń.Atutem hotelu [spośród wielu ]jest salonik,także z powodu poziomu oferty gastronomicznej [ w godz.18-20 ].

• Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Kazimierz989
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WRODT, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel WrocławOdpowiedź udzielona 17 października 2017

Szanowny Panie Kazimierzu,
niezmiernie nam miło czytać takie pozytywne komentarze, szczególnie od naszych stałych gości.

Bardzo dziękujemy za słowa uznania i życzymy Panu kolejnych udanych pobytów, a my postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby stale pozytywnie Pana zaskakiwać.

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano 1 października 2017

Szczerze polecam czysto profesjonalnie nowocześnie obsługa hotelu bez zarzutu uczciwość (zostawiłam torebkę) otrzymałam z zawartością z powrotem b. wygodne łóżka executive lounge świetny pomysł naprawdę warto

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, 893izabelaj

Pani Izabelo,
bardzo dziękujemy za zostawienie komentarza.

Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią przy najbliższej okazji.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Matthias Her

Zrecenzowano 26 września 2017

brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w obsludze klienta. Dopiero po przypadkowemu zorientowaniu sie ze zostalem podwojnie obciazony za pobyt, nikt nie pofatygoawl sie azeby udzielic mi jakiejkolwiek informacji pomimo kilku telefonow z mojej strony I obietnicy osob na recepcji ze ktos do mnie oddzwoni. Tragedia, nigdy wiecej tego hotelu.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, gregt456
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WRODT, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel WrocławOdpowiedź udzielona 18 października 2017

Szanowny Panie,
dziekujemy z Pański komentarz.

Mam nadzieję, że po rozmowie z naszym kierownikiem operacyjnym wszelkie wątpliwości rozstały rozwiane a sytuacja z bankiem pozytywnie rozwiązana.
Jeśli natomiast ma Pan jeszcze dodatkowe pytania w związku z zaistniałą sytuacją, to bardzo prosimy o kontakt z nami.

Wierzę, że pomimo tej niedogodności będziemy mieli możliwość gościć Pana ponownie niebawem.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano 25 września 2017

Z racji iż mój partner posiada status Diamentowy w programie Hilton Honors na wstępie dostaliśmy upgrade do junior suite. Sypialnia z salonem, apartament bardzo czysty, ładnie urządzony, przestronny, ładna łazienka. Executive lounge na podobnym poziomie jak w innych Hiltonach. Śniadanie bez zarzutów, bogaty wybór, kucharz na zamówienie przyrządza omlety czy jajka sadzone wedle gustu.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Aneta867
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WRODT, General Manager, DoubleTree by Hilton Hotel WrocławOdpowiedź udzielona 10 października 2017

Szanowna Pani Aneto,
bardzo dziękujemy za podzielenie się Pani opinią o naszym hotelu.

Mamy nadzieję, że przy okazji kolejnej wizyty we Wrocławiu będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Z poważaniem,

Zrecenzowano 24 września 2017

Z opisu na stronie www. jest to hotel 5-cio gwiazdkowy.
Ciekawy budynek z zewnątrz, położony jest bisko do ścisłego centrum Wrocławia, ok. 5 min piechotą.
Miła obsługa, czysto, pokoje obszerne.
Wystrój nowoczesny, a wyposażenie według opisu ze strony www.
Osobiście to nie mój klimat, preferuję rustykalne wnętrza i cieplejsze klimaty jeśli idzie o wystrój, ale nie ma co się czepiać i zdejmować punkty za to że ktoś ma inny pomysł na wystrój.
Jedzenie dobre, choć typowo hotelowe i niestety jak w wielu takich przypadkach bolał mnie brzuch po 3 dniach pobytu, i to nie tylko mnie.
Czy polecam? Tak.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Miłosław N

Panie Miłosławie,
bardzo dziękujemy za podzielenie sie Pańską opinią.

Z uwagą prześledziliśmy wszystkie Pańskie komentarze. Bardzo nam przykro, że nasza oferta restauracyjna nie była dla Państwa satysfakcjonująca. Nasza restauracja stale się zmienia i już wkrótce będziemy prezentowali nowe menu, które miejmy nadzieję spotka się z Państwa uznaniem. Zapraszamy serdecznie.

Z poważaniem,
General Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,9 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 444
w odległości 1 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 378
w odległości 0,3 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 291
w odległości 1,7 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 321
w odległości 1,3 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 132
w odległości 0,6 km
Qubus Hotel Wroclaw
Qubus Hotel Wroclaw
Nr 20 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 464
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław? Podziel się wrażeniami!

DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław — dodatkowe informacje

Adres: ul. Podwale 84, Wrocław 50-414, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 300 zł–600 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław 5*
Liczba pokoi: 189
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Usytuowany w doskonałej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic miasta oraz w odległości 10 minut spacerem od Starego Miasta. Bezpośrednio do hotelu można się dostać 8 liniami autobusowymi oraz 6 tramwajowymi. Od najbliższej stacji kolejowej hotel dzieli odległość około 1 kilometra, a od lotniska około 11 kilometrów. DoubleTree by Hilton Wroclaw oferuje pokoje i apartamenty dostosowane do potrzeb wszystkich gości, zarówno podróżujących w celach biznesowych, jak i z rodziną. Każdy pokój jest wyposażony tak, aby zapewnić pełen komfort podczas pobytu. • 135 pokoi standardowych, 14 Deluxe, 28 Executive oraz 12 apartamentów • Executive Lounge • OVO Bar i Restauracja • Sala bankietowa • 7 sal konferencyjnych • Znakomicie wyposażona sala ćwiczeń otwarta 24h • Podziemny parking ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, 5viajes2012 S.L., Agoda, TripOnline SA i Hilton EMEA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?