“Mila.obsługa”
Winestone — recenzja

Winestone
Nr 44 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)

Zamówilismy kurczaka z batatem ! Polecamy ! Duza porcja. Pomidorowa przepyszna ! Obsluga bardzo mila ;) pozdrawiamy Pania Beatę ! polecam restauracje , duŻy wybor win ;)

Dziękujemy, Wiola W

Wraz z mężem jesteśmy częstymi gośćmi restauracji Winestone we Wrocławiu. Pyszne menu,które za każdym razem jest wyśmienicie podane i przyrządzone. Obsługa jak zawsze uśmiechnięta(panie Beata G, Aleksandra S,Beata Ś, jak i pan Robert)profesjonalna i kompetentna.

Pozdrawiamy i z pewnością będziemy wracać.

Dziękujemy, Z2113
Zrecenzowano 2 września 2019

Kolejny pobyt w Restauracji Winestone we wtorkowy wieczór i kolejne miłe chwile. Panie Beata G i Aleksandra jak zawsze profesjonalne co znaczy kompetentne i urocze. Jak widać jedno nie wyklucza drugiego. Przemiła atmosfera, którą tworzy zespół pracowników restauracji. Kuchnia dla każdego i wyborne wino do kolacji. Do kolejnego zobaczenia we Wrocławiu.

Dziękujemy, MariuszSow
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Przyjemna atmosfera i bardzo dobre jedzenie. Fantastyczna obsługa w wykonaniu uśmiechniętej i rozmownej pani Beaty. Chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, Inspektor_Hotelowy
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy ze znajomymi nankilka dni do Wrocławia. Pogoda nie dopisała więc zamiast iść w miasto zostaliśmy w hotelu i zeszliśmy do restauracji. Nie zawiedliśmy się. Wino zaproponowane przez Pana Roberta oraz uśmiech Panin Beatki sprawil ze ten wieczór mimo, że inaczej go planowaliśmy, byl bardzo udany

Dziękujemy, Pitterio

Winestone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Winestone? Podziel się wrażeniami!