Wrocław

“Kolacja ”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 9 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

Jak zawsze dobry szaszłyk, wracamy już kolejny raz. Dobre jedzonko, polecam wcześniej zrobić rezerwację stołu.

Dziękujemy, julia_poland

Zrecenzowano 16 września 2019

Sympatyczna restauracja niedaleko rynku we Wrocławiu. Bardzo dobre chinkali w trzech wariantach i dobre domowe wino. Polecam.

1  Dziękujemy, Michał F
Zrecenzowano 15 września 2019

Urocza lokalizacja w samym środku wrocławskiego rynku. Chinkali palce lizać (rodzinnie, jednogłośnie stwierdziliśmy, że z serem smakują najlepiej). Odżachuri bardzo smaczne i sycące. Niewątpliwy minus tej restauracji to bardzo mało miejsc do siedzenia. W weekend zainteresowanie jest duże i z reguły trzeba trochę poczekać, aż zwolni się stolik.

2  Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 12 września 2019

Świetne miejsce na naprawdę smaczny lunch/obiad/kolacje. Tradycyjna kuchnia gruzińska w najlepszym wydaniu. Gulasz (czaszuszuli) w połączeniu z plackiem (chaczapuri po adżarsku) palce lizać. Pierożki (chinkali) również dają radę. Na pewno wrócę!! Polecam!!

1  Dziękujemy, szwagyer
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaraz po zajęciu stolika podszedł do nas kelner i podając menu zapytał, czy to nasza pierwsza wizyta. Słysząc, że tak, omówił po kolei wszystkie pozycje w menu, dzięki czemu mieliśmy rozeznanie które dania są bardziej syte, które zdjęcia je przedstawiają itd. Na wyróżnienie zasługują zdecydowanie mega profesjonalni kelnerzy! Jedzenie pyszne, polecam spróbować chinkali, które wyjątkowo przypadły nam do gustu. To miejsce, do którego chętnie wrócę przy kolejnej wizycie we Wrocławiu. Warto!

1  Dziękujemy, sandruszkax

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!