Wrocław

“Smacznie i syto”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 11 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 12 września 2019

Świetne miejsce na naprawdę smaczny lunch/obiad/kolacje. Tradycyjna kuchnia gruzińska w najlepszym wydaniu. Gulasz (czaszuszuli) w połączeniu z plackiem (chaczapuri po adżarsku) palce lizać. Pierożki (chinkali) również dają radę. Na pewno wrócę!! Polecam!!

1  Dziękujemy, szwagyer

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaraz po zajęciu stolika podszedł do nas kelner i podając menu zapytał, czy to nasza pierwsza wizyta. Słysząc, że tak, omówił po kolei wszystkie pozycje w menu, dzięki czemu mieliśmy rozeznanie które dania są bardziej syte, które zdjęcia je przedstawiają itd. Na wyróżnienie zasługują zdecydowanie mega profesjonalni kelnerzy! Jedzenie pyszne, polecam spróbować chinkali, które wyjątkowo przypadły nam do gustu. To miejsce, do którego chętnie wrócę przy kolejnej wizycie we Wrocławiu. Warto!

1  Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

O tym lokalu czytałem przed wyjazdem do Wrocławia. Koniecznie chciałem go odwiedzić bo choć zdarzyło mi się przygotowywać gruzińskie dania (nie byłem w Gruzji, robiłem z przepisów, za każdym razem wychodziły dobre potrawy) to nigdy nie jadłem gruzińskich dań z gruzińskiej restauracji. Chwile się naszukałem bo parasole skutecznie maskują nazwę. Dzięki temu jednak byłem głodny. Siadłem z lepszą połową i córeczką przy stoliku i pojawił się KELNER. Piszę z dużej litery bo zdarzyło mi się szkolić kelnerów i obserwować ich w pracy, samemu też wykonując ten zawód. Człowiek, który nas przywitał miał fantastycznie opanowany warsztat i znakomicie zachęcił do wypróbowania kilku dan. Wzialiśmy gruzińską lemoniadę ale kelner nawet się nie zająknął gdy zamawiałem ukraińskie piwo (dobre) zamiast gruzinskiego wina.Polecam gulasz z gruzińskim plackiem, pierożki z serami koniecznie spróbujcie. Wydrukowana instrukcja to fajny drobiazg. Bardzo polecam . PANIE KELNER- dobra robota.

2  Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Poprostu pysznie. Pierożki chinkali, kapitalne, chaczapuri wyśmienite, świetna obsługa. Lokal godny polecenia.

1  Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, obsługa na medal Pan kelne zasługuje na ekstra premie, pozdrawiamy Goście z Podlasia

1  Dziękujemy, Ewelina4445

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!