“pierwszy raz, zaplanowane, pyszne”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 9 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

O tym lokalu czytałem przed wyjazdem do Wrocławia. Koniecznie chciałem go odwiedzić bo choć zdarzyło mi się przygotowywać gruzińskie dania (nie byłem w Gruzji, robiłem z przepisów, za każdym razem wychodziły dobre potrawy) to nigdy nie jadłem gruzińskich dań z gruzińskiej restauracji. Chwile się naszukałem bo parasole skutecznie maskują nazwę. Dzięki temu jednak byłem głodny. Siadłem z lepszą połową i córeczką przy stoliku i pojawił się KELNER. Piszę z dużej litery bo zdarzyło mi się szkolić kelnerów i obserwować ich w pracy, samemu też wykonując ten zawód. Człowiek, który nas przywitał miał fantastycznie opanowany warsztat i znakomicie zachęcił do wypróbowania kilku dan. Wzialiśmy gruzińską lemoniadę ale kelner nawet się nie zająknął gdy zamawiałem ukraińskie piwo (dobre) zamiast gruzinskiego wina.Polecam gulasz z gruzińskim plackiem, pierożki z serami koniecznie spróbujcie. Wydrukowana instrukcja to fajny drobiazg. Bardzo polecam . PANIE KELNER- dobra robota.

2  Dziękujemy, Irek S

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Poprostu pysznie. Pierożki chinkali, kapitalne, chaczapuri wyśmienite, świetna obsługa. Lokal godny polecenia.

1  Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, obsługa na medal Pan kelne zasługuje na ekstra premie, pozdrawiamy Goście z Podlasia

1  Dziękujemy, Ewelina4445
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jako że to było moje pierwsze spotkanie z kuchnią gruzińską to zdałam się na polecane przez kelnera dania. Dostałam pierożki, pizzę gruzińską i coś na styl gulasz z mięsa z pastą czosnkową. No pycha. I lemoniada winogronowa do tego. No super wyszło. Obsługa przemiła i pomocna. Polecam

1  Dziękujemy, Getaway526735
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna restauracja gruzińska .Szybka miła oraz fachowa obsługa ,rewelacyjne smaki(polecam pikantny gulasz ).Trudno o miejsce ale warto poczekać .

Dziękujemy, Joseph K

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!