“Rewelacja”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 9 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Poprostu pysznie. Pierożki chinkali, kapitalne, chaczapuri wyśmienite, świetna obsługa. Lokal godny polecenia.

1  Dziękujemy, Damian K

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, obsługa na medal Pan kelne zasługuje na ekstra premie, pozdrawiamy Goście z Podlasia

1  Dziękujemy, Ewelina4445
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jako że to było moje pierwsze spotkanie z kuchnią gruzińską to zdałam się na polecane przez kelnera dania. Dostałam pierożki, pizzę gruzińską i coś na styl gulasz z mięsa z pastą czosnkową. No pycha. I lemoniada winogronowa do tego. No super wyszło. Obsługa przemiła i pomocna. Polecam

1  Dziękujemy, Getaway526735
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna restauracja gruzińska .Szybka miła oraz fachowa obsługa ,rewelacyjne smaki(polecam pikantny gulasz ).Trudno o miejsce ale warto poczekać .

Dziękujemy, Joseph K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałem dać 4 gwiazdki ale byłbym niesprawiedliwy ponieważ pierwszy raz kosztowałem gruzińskich przysmaków i powiem ze nie do końca do mnie urzekły te danie ale muszę przyznać że dania były idalnie przygotowane doprawione itp pod wählendem wykonania nie można się do niczego przyczepić. Na super pochwale zasługuje tutaj obsługa. Kelner starał się nam doradzać jak najlepiej prowadząc z nami przemiła rozmowę była to jedna z lepszych obsłog kelnerski jaką miałem.

2  Dziękujemy, 788krzysztofo

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!