“Spotkania”

Graciarnia Pizza & Crafts
Nr 62 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze lat 70-80, genialne rozwiązanie - krzesło w starej szafie. Bardzo dobre drink. Idealne miejsce na wyjscie z grupą przyjaciół. Przepyszne pizze.

Dziękujemy, Agata P

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita pizza w stylowej knajpie lat 60.-70. Każde miejsce inne wyjątkowe, wszystkie stoły, krzesła czy kanapy to odrestaurowane antyki. Super rozwiązania jak na przykład siedzenie w starej szafie. Doskonały pomysł z promocjami na każdy dzień, my trafiliśmy na dużą pizzę w zestawie z napojem w cenie jedynie 20 zł.
Sama pizza na cienkim, chrupiącym cieście ze świeżymi dodatkami, doskonałe piwo oraz orzeźwiające lemoniada i mrożona herbata. Jeśli masz ochotę na pizzę, chcesz dobrze i tanio zjeść to koniecznie odwiedź to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, patif2019
Zrecenzowano 17 lutego 2019

Miejsce ma wyjątkowy klimat, wszystko wydaje się jakby wycięte prosto sprzed 60 lat, ale w dobrym kontekście, brak tandety i kiczu. Drinki serwowane przez miłą obsługę potrafią mile zaskoczyć, a i pizzy niczego nie brak. Gorąco polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 202maciekp
Zrecenzowano 30 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w Graciarni ze znajomymi na pizzy. Jedzenie i piwo przepyszne. Jednak kompletnie nie rozumiem zamysłu aranżacji wnętrza. Jest brudno, ściany obdrapane, ledwo trzymające się kupy stare krzesła. Nie jest to ani ładne, ani ciekawe i przede wszystkim- dla mnie- nie ma żadnego klimatu. Szkoda, bo samo jedzenie i duży wybór piw naprawdę wyróżnia się na plis.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, aniak306
Zrecenzowano 30 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem gdy pojawiam się w tym pubie, zawsze zaskakują coraz to nowszymi smakami i rodzajami alkoholi.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, teodort110

Graciarnia Pizza & Crafts — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Graciarnia Pizza & Crafts? Podziel się wrażeniami!