“Dobra pizzeria”

Graciarnia Pizza & Crafts
Nr 56 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 4 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza i piwo, przystępne ceny, krótki czas oczekiwania. Brakowało mi jedynie obsługi kelnerskiej. Mały minus za konieczność samodzielnego zamówienia w barze, no ale dzięki temu ceny są niewygórowane.

Dziękujemy, Krzysztof B

Zrecenzowano 13 września 2017

To takie urokliwe miejsce gdzie stare meble stłoczone bez ładu i składu, ale ma to swój dekadencki styl. Dają piwo gratis do pizzy w czasie obiadu, bardzo miła pani obsługiwała. Pizza dobrze wypieczona, mogłaby być deczko ciensza ale i tak pyszota. Do tego piwko, tak jak trzeba. I jeszcze dobre espresso. Prawdziwa pizzeria.

1  Dziękujemy, jedrus7
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Urocza Pani w Biurze informacji turystycznej poleciła nam to miejsce. Było warto. Pizza mega autorska, niebanalne sosy, własna oliwa czosnkowa. Przemiła obsługa, oryginalne piwo. Już wiem gdzie zjem przepyszną chrupiącą pizze, gdy wrócimy do Wrocławia. Serdecznie polecam!

1  Dziękujemy, Joanna O
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Miejsce zdecydowanie godne polecam! Bardzo dobra pizza, jedna z najlepszych jakie jadłam we Wrocławiu. Dobre drinki, smaczne jedzenie oraz miła obsługa to wystarczające powody, by odwiedzić to miejsce ponownie! :-)

1  Dziękujemy, Barbara N
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jadłem juz w wielu pizzeriach we Wrocławiu i musze przyznać, ze ta jest najlepsza . Składniki na najwyższym poziomie , oliwa czosnkowa, w której faktycznie czuć czosnek co rzadko sie spotyka . Klimat, obsługa i wystrój rewelacja . Można sie napić tu również bardzo dobrego piwa jak i shotów z prawdziwych owoców . Polecam serdecznie wszystkim fanom pizzy i piwa .

Dziękujemy, Łukasz M

Graciarnia Pizza & Crafts — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Graciarnia Pizza & Crafts? Podziel się wrażeniami!