“Kilka dni z rodziną”
Ban Thai — recenzja

Ban Thai
Nr 37 wśród 828 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja i przemiła obsługa. Jako osoba która przez 3 miesiące jadła street food na ulicach Bangkoku mogę z czystym sumieniem polecić.

Dziękujemy, Hubert K

Zrecenzowano 23 lipca 2017

Mnóstwo opinii jest tu od specjalistów w zakresie kuchni azjatyckiej. Ja nie pretenduję do takiego miana. Restaurację odwiedziłam w środku letniego sezonu w weekend. Było wielu gości, mimo to bez problemu i szybko dostaliśmy zamówienie. Mój makaron z grzybami był aromatyczny i smaczny. Obsługa fantastycznie szybka i przemiła. Miejsce bezpretensjonalne i godne polecenia.

1  Dziękujemy, Oztoya
Zrecenzowano 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Szukając czegoś pysznego natknąłem się na te restauracje. Przywitała nas uśmiechnięta kelnerka a kucharz który nam gotował dał co najlepsze. Bo w gotowaniu ważne jest serce i smak. Dziękuję za pyszna zupę przystawki i danie główne. Podróż smaków gwarantowana

2  Dziękujemy, MQHD
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie jestem fanką azjatyckiego jedzenia. Lubię je, ale nie jadam zbyt często, stąd zastanawiałam się gdzie we Wrocławiu pójść na tajskie jedzenie i nie żałować. POLECAM Ban Thai, nie zawiodłam się;) obsługa pomocną, tłumaczy co to za danie, doradza pod kątem ostrości. Jadłam makaron z kaczką-pycha, mój chłopak curry z wołowiną-pycha. Na pewno przyjdziemy po raz drugi!

2  Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 15 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie jestem fanem curry, ale po namowie bardzo miłej kelnerki dałem się namówić na czerwone curry. No rewelacja!!! Nawet jak ktoś curry nie lubi to śmiało zamawiać!!! Ostre więc tylko dla fanów ostrych potraw. Pad thai z tofu też rewelacja, szczególnie z tym sosikiem który podają osobno do dań. Dla wegetarian idealne danie i bardzo smaczne.
Krewetki w tempurze też bardzo dobre.
Lokal czysty i ceny normalne.
1 przystawka 2 drugie dania i woda 80zl.

Dziękujemy, Marfiusz

Ban Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Ban Thai? Podziel się wrażeniami!