“Całkiem dobre”
Shrimp House — recenzja

Shrimp House
Nr 13 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji wybrałam się na zupę kokosową, w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i zdecydowałam się na krewetki w sosie czosnkowym. Danie było smaczne ale liczyłam na jakieś wielkie woow. Spróbowałam dań pozostałych członków rodziny i też były smaczne, może oczekiwałam takiej większej ,"tajskosci " i większej eksplozji smaków. Obsługa bardzo wesoła i sympatyczna. Możliwość konsumpcji i w środku i na zewnątrz.

Dziękujemy, tkm24Zgorzelec

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Mimo tego, że w lokalu nie było gęsto na swoje zamówienie czekaliśmy więcej niż 40 minut... osoby, które przyszły za nami dawno zjedli a my nadal nie otrzymaliśmy swojego zamówienia. Kilkakrotnie przesiadałam się na zewnątrz od stolika do stolika, każdy był brudny i polepiony mniej lub bardziej...co skutecznie odbiera apetyt. W lokalu obowiązuje samoobsługa, mimo wszystko obsługa powinna bardziej dbać o czystość i schludność w ogródku zewnętrznym... Krewetki w tempurze bardzo dobre - jednak sosy do nich podawane, nie są zbyt smaczne i psują całe danie. Najlepiej wypada z menu włoski makaron z krewetkami, chociaż z powodzeniem w domu wyjdzie równie smaczny przeciętnemu kucharzowi. Cena nieadekwatna do jakości potraw i ogólnego wrażenia.

Dziękujemy, Milate
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bar krewetkowy przepyszny, super świeże krewetki w różnych odsłonach wszystkie pyszne w bardzo dobrych cenach.
Do tego super białe wino lub proseco mega uczta dla fanów krewetek i nie tylko.
Serdecznie polecam

Dziękujemy, Maps382721
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem stałym klientem tego miejsca, zawsze byłam zadowolona ale ostatnia wizyta bardzo mocno mnie rozczarowała. Żadna z krewetek nie była wyczyszczona, wszystko wtopiło się w tempurę co spotęgowało odczucie obrzydzenia. Dawny standardzie wróć...

1  Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka miesięcy planowałam zajrzeć do tej knajpki, jednak nie było mi po drodze. W końcu się udało, ale nie była to miła wizyta. Długi czas oczekiwania nie przeszkadzałby, gdyby po nim przyszło przepyszne jedzenie. Tak się nie stało. Krewetki powinny być gwiazdą dania, tego oczekujemy od lokalu który specjalizuje się w krewetkach. Niestety nie dość, że były źle wyczyszczone (w kilku krewetkach były nieusunięte jelita) to były przeciągnięte, a ich smak nijaki. We Wrocławiu jest wiele innych restauracji, w których podają o wiele smaczniejsze krewetki.

Dziękujemy, Paulina Ż

Shrimp House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Shrimp House? Podziel się wrażeniami!