“Obiad po pracy”
Osiem Misek — recenzja

Osiem Misek
Nr 25 wśród 823 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle zachwycająca 4. i 5. miska. Obsługa profesjonalna, a lemoniady zjawiskowe. Osiem misek to już kultowe miejsce na mapie Wrocławia.

Dziękujemy, Katarzyna H

Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

to w Tajlandii. Wejście do footwagonu na ul. Borowskiej po opadach trochę przypomina Daleki Wschód. Potrawy do zjedzenia ale w trakcie ... wspomnienie domowych obiadów. Miło spędzony czas ale następnym razem to chyba w Tajlandii. Cena 30 zl od osoby żeby zjeść i się napić

Dziękujemy, Zbigniew Ś
Zrecenzowano 20 lipca 2017

Po wielu próbach w końcu trafiliśmy na mniejszy tłum w Ośmiu Miskach bez oczekiwania godzinnego na posiłek. Zamówiliśmy zestaw trzech buł, które dostaliśmy dość szybko, więc to na plus. Buły dobre ale jakoś nie odebrały mi mowy. Ot smaczne jedzenie, na pewno lepsza była lemoniada z imbirem. Następnym razem spróbujemy innych dań

Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 14 lipca 2017

Na zamówione dania czekaliśmy 40 minut i zrezygnowaliśmy, mam wrażenie, że zapomnieli o naszym zamówieniu, gdyż 3 stoliki otrzymaly swoje dania chociaż przyszli dość sporo czasu po nas. Nikt z obsługi się nie zainteresował, za to czas na rozmowy między soba mieli. Ktoś tu już dobrze zauważył, że to zwykli podawacze. Stoliki poobdzierane, brudne. Strata czasu, jedzenie nie rekompensuje złego wrażenia(mieliśmy okazje jeść innego dnia). Może warto przeszkolic obsługe, bo z takim podejsciem stracicie klientów, no chyba, ze wam nie zależy...

Dziękujemy, carollipton
Zrecenzowano 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zawsze pysznie, miło, z super obsługą. Co jakiś czas nowe propozycje w menu, które zawsze są ekstra. Zdecydowanie polecam ;)

Dziękujemy, sasettka

Osiem Misek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Osiem Misek? Podziel się wrażeniami!