“Polecam”
Gusto Dominium — recenzja

Gusto Dominium
Zamów online
Nr 320 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo polecam Restaurację Dominium w samym centrum Wrocławskiego Rynku. Jedzenie smaczne, świeże i duże porcje. Przystępna cena i bardzo miła obsługa. Najbardziej smakuje mi tam pizza.

Dziękujemy, danuta93

Zrecenzowano 3 września 2019

Razem z mężem często bywamy we Wrocławiu - prawie zawsze wybieramy Restuaracje Dominium. Odpowiada nam spokojna atmosfera, nienachalna obsługa kelnerska oraz pyszne i zawsze świeże dania. Od jakiś 2-3 miesiecy jesteśmy z mężem fanami pizzy rzymskiej. Pyszne i chrupiace ciasto - az chxe sie wracac. Polecam i na pewno niedługo pojawimy się tam znowu!

Dziękujemy, Cynamone
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Nie jestem fanem pizzy ale bardzo często przychodzę na śniadania. Porcje są duże, a cena bardzo przystępna jak na lokal w centrum Wrocławia. Kelnerki - miłe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Jarosław G
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecam restauracje umiejscowiona w samym centrum Wrocławskiego Rynku. Szczególnie przypadła mi do gustu rzymska pizza oraz pyszne makarony. Obsługa też na plus.

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pyszna pizza!! polecam wszystkie rzymskie smaki, można poczuć się jak we Włoszech <3 świetna obsługa! Jak na wrocławski rynek ceny bardzo przystępne :)

Dziękujemy, Marta B

Gusto Dominium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gusto Dominium? Podziel się wrażeniami!