“Stali goście”
Gusto Dominium — recenzja

Gusto Dominium
Zamów online
Nr 321 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 3 września 2019

Razem z mężem często bywamy we Wrocławiu - prawie zawsze wybieramy Restuaracje Dominium. Odpowiada nam spokojna atmosfera, nienachalna obsługa kelnerska oraz pyszne i zawsze świeże dania. Od jakiś 2-3 miesiecy jesteśmy z mężem fanami pizzy rzymskiej. Pyszne i chrupiace ciasto - az chxe sie wracac. Polecam i na pewno niedługo pojawimy się tam znowu!

Dziękujemy, Cynamone

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Nie jestem fanem pizzy ale bardzo często przychodzę na śniadania. Porcje są duże, a cena bardzo przystępna jak na lokal w centrum Wrocławia. Kelnerki - miłe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Jarosław G
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecam restauracje umiejscowiona w samym centrum Wrocławskiego Rynku. Szczególnie przypadła mi do gustu rzymska pizza oraz pyszne makarony. Obsługa też na plus.

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pyszna pizza!! polecam wszystkie rzymskie smaki, można poczuć się jak we Włoszech <3 świetna obsługa! Jak na wrocławski rynek ceny bardzo przystępne :)

Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 5 czerwca 2018

W ciągu naszej jednodniowej wycieczki szukaliśmy miejsca, gdzie moglibyśmy się najeść i nie zapłacić fortuny. Wiedzieliśmy, że w okolicach rynku będzie o to trudno, ale natrafiliśmy właśnie na tę restaurację i pomyśleliśmy, że chociaż zajrzymy. Wnętrze dosyć przeciętne, a kiedy dostaliśmy kartę dań... wyglądała jak menu z Pizzy Hut. Niemalże identyczna grafika, ceny, pizze. Na ten moment prócz sera w cieście nie umiem znaleźć zbyt wielkiej różnicy. Pizza smaczna, wypiekana na widoku turystów, ale bez zbytniego szału. Z początku obsługa zdawała się nas nie zauważać, więc sami przynieśliśmy sobie karty, ale później kelnerka jakoś się zreflektowała, nawet zostawiła na pożegnanie opakowanie Mentosów. Najedliśmy się, ale nie zachwyciliśmy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, katrap09

Gusto Dominium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gusto Dominium? Podziel się wrażeniami!