Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Kamienica pod Aniołami znajduje się niby na skraju Starego Miasta, ale go Rynku jest zaledwie jakieś 200 m. Do dworca kolejowego i autobusowego jest ok. 1,5 km, więc dojście zajmuje jakieś 20 min. W pobliżu hotelu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, więc dojazd komunikacją publiczną do atrakcji znajdujących się poza centrum miasta, czy też na lotnisko nie stanowi najmniejszego problemu.
Hotel jest nowy, czysty i wygodny.
Pokój który zajmowałem był pokojem jednoosobowym położonym w budynku oddzielonym od głównej ulicy innym budynkiem i dziedzińcem, więc do pokoju nie docierały żadne hałasy z zewnątrz. Do pokoju docierały natomiast bardzo wyraźnie odgłosy z korytarza i z sąsiedniego pokoju (płaczące małe dziecko).
Pokój który zajmowałem był wygodnie i przyjemnie urządzony. Przede wszystkim był bardzo czysty podobnie jak łazienka z wygodną kabiną prysznicową.
Bardzo pozytywnie oceniam też proces zameldowania a przede wszystkim wymeldowania z hotelu wcześnie nad ranem.
Kamienicę pod Aniołami mógłbym więc polecić tym, którzy planują zwiedzić Wrocław, jak i tym którzy szukają są w tym mieście tylko przejazdem, np. w drodze na lotnisko.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Janusz67
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce w centrum miasta. Do rynku 5 minut piechota. Pokoje duże i czyste. Obsługa miła i pomocna. Hotel oferuje miejsca parkingowe,które jednak trzeba wcześniej zarezerwować z uwagi na och mała liczbę. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, 501kingam
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nowoczesny i położony rzut beretem od Starego Miasta przy przelotowej ulicy Kazimierza Wielkiego. Pokoj i łazienka czyste, urządzone prosto ale nowatorsko i funkcjonalnie. Większość pokoi ma okna od dziedzińca co skutkuje ciszą mimo gwarnego centrum miasta.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Gregor_M1977
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Lokalizacja bardzo dobra, ale jeśli chcecie przyjechać samochodem niestety jest spory problem. Parking opisany w ofercie jest bardzo malutki, zarezerwowac się go nie dało namwet dużo wczesniej. Personel zna wprawdzie lokalizację pobliskich parkingów ale nie orientuje się w cenach i zasadach korzystania z tych parkingów co jest dla mnie dziwne. Pokój czysty, czyściuteńka łazienka. Lokalizacja przy bardzo ruchliwej ulicy a po zamknięciu okna nic kompletnie z zewnątrz nie było słychać. Śniadanie urozmaicone, bardzo dobre, idealna kawa. Problem z parkowaniem wpisałam wcześniej bo tak mi wyszło z treści. Spory minus dla zmotoryzowanych. Łóżko i pościel czyste, matrac wygodny ale łóżko małe, wąskie i niewygodna drewniana rama, nie jestem wysoka a już dla mnie było problematyczne, dla osoby wysokiej chyba będzie gorzej. Przez dwie doby nie zmieniono nam wcale ręczników, nie sprzątano pokoju. Sprzatanie nie jest problemem w tak krótkim czasie ale brak świerzych ręczników już tak. W ofercie bookingu nie wpomniano , że hotel jest obiektem nalężacym do Kościoła i że nasz pokój sąsiadował z salą "konferencyjną" w której przez cały weekend odbywały się bardzo głośne i uciążliwe zajęcia muzyczno-wokalne. Nasz charakter pobytu wymagał odpoczynku w godzinach przedpołudniowych co niestety nie było wogóle możliwe.Spytajcie o lokalizację pokoju: jak pisałam,do głowy mi nie przyszło, by pokój hotelowy mógł sąsiadować drzwi w drzwi z uciążliwymi bardzo hałaśliwymi zajęciami wokalno-insyrumentalnymi.

W efekcie nie mogę polecić tego hotelu bo od dawna nie zdarzyło mi się, żebym aż tyle negatywów znalazła w hotelu o wysokiej bookingowej ocenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Spytajcie o hałasy i rozmiar łóżek.
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Gaba K
Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel w bliskiej odległości od rynku. Obsługa bardzo miła. Wystrój ładny lecz pokoje nie są bardzo duże. Ja zapłaciłem 180 pln za pokój i 30 za parking. Darmowe WiFi. Śniadania nie jadłem wiec nie ocenię. Generalnie polecam.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, mikezelizy