“Polecam”
Kofuku — recenzja

Kofuku
Nr 373 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam z córkami w porze lunchu. Jedzenie świeże i smaczne, w cenie zestawu zupa gratis. Miła i sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, Sylwia T

Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

To miejsce bije na głowę wszystkie inne restauracje sushi we Wrocławiu. Zawsze świeże i pyszne. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, przemekb504
Zrecenzowano 23 kwietnia 2018

Do restauracji trafilismy przypadkowo, podczas niedzielnego wypadu do Wroclawia. Mielismy bardzo malo czasu do pociagu, wiec mialem obawy, czy zdazymy zjejsc nasze Sushi. Zapytalem wiec o czas przygotowania. Bardzo mila kelnerka poinformowala mnie, ze musimy zaczekac okolo 20 minut. Ku mojemu zaskoczeniu trwalo to jeszcze krocej. Sushi doskonale, przyrzadzone z wysokiej jakosci skladnikow. Zamowilismy talerz dla 3 + pyszna japonska Sencha. Dla mojego 9-letniego syna, ktory nie lubi Sushi sympatyczna kelnerka doradzila fajne danie z pieczonymi kurczaczkami i buzkami (cos w rodzaju frytek). Wszystko zniknelo z talerzy :) Polecam!

Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem kiedy jestem w tym lokalu doświadczam wyjątkowych smaków ! Doskonała obsługa, świetne dania oraz możliwość złożenia zamówienia do domu. Dla dużych i małych ;)

Dziękujemy, Marta Patrycja M
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Ponad pol godziny oczekiwanie na zupy.. I ponad godzinę na sushi.
Thom yum fatalny.. Nie ma wiele wspólnego z prawdziwym.
Sushi dobre.. Ale podsumowując.. Nigdy więcej.

Dziękujemy, 307pawelm

Kofuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kofuku? Podziel się wrażeniami!