“Doskonalae jedzenie i swietna obsluga.”
Kofuku — recenzja

Kofuku
Nr 374 wśród 1 001 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 23 kwietnia 2018

Do restauracji trafilismy przypadkowo, podczas niedzielnego wypadu do Wroclawia. Mielismy bardzo malo czasu do pociagu, wiec mialem obawy, czy zdazymy zjejsc nasze Sushi. Zapytalem wiec o czas przygotowania. Bardzo mila kelnerka poinformowala mnie, ze musimy zaczekac okolo 20 minut. Ku mojemu zaskoczeniu trwalo to jeszcze krocej. Sushi doskonale, przyrzadzone z wysokiej jakosci skladnikow. Zamowilismy talerz dla 3 + pyszna japonska Sencha. Dla mojego 9-letniego syna, ktory nie lubi Sushi sympatyczna kelnerka doradzila fajne danie z pieczonymi kurczaczkami i buzkami (cos w rodzaju frytek). Wszystko zniknelo z talerzy :) Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Mariusz B

Zrecenzowano 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem kiedy jestem w tym lokalu doświadczam wyjątkowych smaków ! Doskonała obsługa, świetne dania oraz możliwość złożenia zamówienia do domu. Dla dużych i małych ;)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Marta Patrycja M
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Ponad pol godziny oczekiwanie na zupy.. I ponad godzinę na sushi.
Thom yum fatalny.. Nie ma wiele wspólnego z prawdziwym.
Sushi dobre.. Ale podsumowując.. Nigdy więcej.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, 307pawelm
Zrecenzowano 20 marca 2017

Miałam przyjemność być tam już kilkukrotnie i ani razu się nie zawiodłam. Sushi jest po prostu przepyszne, zawsze świeżutkie i z bardzo dobrych składników. Wystrój lokalu rownież bardzo przypadł mi do gustu, jest estetycznie, klimatycznie i kameralnie. Wracam tam z ogromną przyjemnością

Termin wizyty: grudzień 2016
1  Dziękujemy, malaniaa
Zrecenzowano 27 lutego 2017

na suszi wybralisy sie w drugiej polowie czerwca2016. Szkoda ze obsludze nie chce sie bo fajne miejsce.pomimo iz lokalizacja nie moze konkurowac z innymi klimatycznymi knajpami i ceny zdecydowanie zrozumiale, ale kelnerka ktora widzac nas spedza kolejne i kolejne minuty na telefonie, po czym idzie sobie ogladac witryny sklepowe to ponizej krytyki. kolejna kelnerka tez na kolana nas nie powalila - po prostu jej sie tez nie chcialo i trzebabylo o wszystko się prosic oczywiscie.mojej dziewczynie skonczyla sie woda, ktora byla raczej rzucona na stol niz podana. sushi za to wysmienite.

Termin wizyty: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, jurekmora

Kofuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kofuku? Podziel się wrażeniami!