“Wrocław 2017”

ZZtop - Zupy i Zapiekanki
Nr 209 wśród 975 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Po wizycie w ZZtop2 odwiedziliśmy także Zztop1. Do wyboru podobnie: 5 zup i około 12 zapiekanek a dodatkowo jeszcze 3 zapiekanki makaronowe. Te które zamówiliśmy bardzo nam smakowały. Cena tak ok 15-20zł za zestaw (zupa + zapiekanka ), którym każdy powinien się najeść. Polecam.(ocena obniżona za ilość miejsca - 7 osób to już tłok )

Dziękujemy, Tomasz S

Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Właśnie kończymy zupę i zapiekankę. Pyyycha :) polecamy !
Koniecznie trzeba odwiedzić we Wrocławiu :)

1  Dziękujemy, Niiikaaaa
Zrecenzowano 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kilku zapiekanek nie było i mogą zrobić jedynie kilka (5-6sztuk) w 20min... Niestety przy nas odesłali kilka osób z kwitkiem mówiąc że czas oczekiwania to +30min. Na Boga... To tylko zapiekanki ;) wstawcie dwa dodatkowe piecyki i wlaczajcie tylko jak macie większy ruch, a popularne zapiekanki możecie przygotować na maly zapas z rana i trzymać w lodówce. Same zapiekanki w porządku, składniki świeże i smaczne. Do poprawy rzeczy organizacyjne ;) Jak nas najdzie ochota na zapiekankę to pewnie wpadniemy ;) p.s. zupki też podobno dobre.

Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Z uwagi na brak pomysłu na coś do jedzenia, stwierdziłem, ze zupa będzie w takim przypadku idealnym rozwiązaniem. I faktycznie to był strzał w 10 :). Aby zaspokoić swoje podniebienie wybraliśmy 4 małe porcje zup. Świetny pomysł na urozmaicenie swoich smaków. Super! Będę wracał. Następnym razem tez na zapiekane, które już próbowałem kiedyś prosto z przyczepy. Tez pierwsza klasa :) Polecam.

Dziękujemy, Arkadiusz M
Zrecenzowano 20 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Co drugi dzień nowy repertuar :) Zupa domowa, zupa krem i 3 inne do wyboru. Do zup można dobrać dodatki. Bardzo dobre zapiekanki. W środku mało miejsca, nie jest to lokal na obiad ze znajomymi ale idealny na szybki lunch.

Dziękujemy, Katarzyna O

ZZtop - Zupy i Zapiekanki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w ZZtop - Zupy i Zapiekanki? Podziel się wrażeniami!