“Polecam !”

Restauracja Polskie Smaki
Nr 2 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobra, smaczna kuchnia. Duże porcje, ładnie podane. Czas oczekiwania bardzo krótki. Pani kelnerka niezwykle miła :-) O jakości jedzenia i obsługi świadczy fakt, że będąc z długi sierpniowy weekend w okolicach, chcąc ponownie zjeść u nich pyszny obiad, zastaliśmy pełną salę i cudne zapachy. Niestety, nie udało nam się doczekać wolnego miejsca, ale to nie wina lokalu, ale raczej ICH ZASŁUGA, bo każdy tam wraca i chwali domowe jedzenie, a my mogliśmy po prostu szybciej przyjechać, albo trochę poczekać na wolny stolik. Polecam z czystym sumieniem !

2  Dziękujemy, natka74

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo smaczne i świeże posiłki. Krótki czas oczekiwania. Miła obsługa. Ceny nie odbiegające od standardów.

4  Dziękujemy, MonikaA845
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Jedzenie świeże, smaczne, duże porcje, szybko podane. Dobre ceny. Pani kelnerka przemiła i pomocna. Bardzo polecam czynne do 19.00.

3  Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po majówkowym zwiedzaniu zamku Książ postanowiliśmy wybrać się w 2 pary na obiad. Spodziewaliśmy się dużej ilości gości i dłuższego czasu oczekiwania na posiłek ale to co zastalismy w tej "restauracji" to istna masakra. Sala wypełniona po brzegi, jedna prawie zapłakana kelnerka do obsługi i goście czekający ponad 30 minut na podanie karty. Po przeglądnięciu menu w którym jest dosłownie wszystko zrezygnowalismy.

2  Dziękujemy, dj_angel89
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo świeże , duże porcje smaki typowo domowe naprawdę i dla dorosłych i dla dzieci świetna sprawa cena więcej niż dobra. miejsce bardzo klimatyczne spokojne i urządzone z gustem.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Marcin N

Restauracja Polskie Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie
Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Polskie Smaki? Podziel się wrażeniami!