“Gość”
Diavollo — recenzja

Diavollo
Nr 8 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)
Zrecenzowano 12 września 2019

Najlepsza lepszej nie znam tyle lat minęło a wszystko smakuje tak wyśmienicie polecam świeżo czysto tanio smacznie to nie powinno się nazwać diavolo Swojskie klimaty Jadalne tam się je jak w karczmie dowóz do domu również doskonały cieple smaczne na czas placek po węgiersku wyśmienity pizza bomba zapiekanka kazda palce lizać rolada że szpinakiem super makarony niebo w gębie dobrze doprawione musi od lat być dobrym kucharz pozdrawiam serdecznie tu zjeść można bez problemu bez zgagi bo jest wszystko świeże to podstawa 1000/1000 polecamy z rodziną od lat

Dziękujemy, Liliana L

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zapiekanki duże porcje, mała pizza jest w miarę spora, takze 2 osoby spokojnie się nią najedza, placek po węgiersku niebo w gębie. Ogólnie potrawy smaczne, niedługi czas oczekiwania, możliwość internetowych zamówień i rezerwacji jest ogromnym plusem, tak samo jak obsługa przez sympatyczna Panią w okularach polecam na wieczorny szybki posiłek.

Dziękujemy, marcelina_wilenska
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy pizzę i placek po węgiersku. Jedzenie dobre i szybko podane. Porcje bardzo duże więc jak ktoś nie ma w zwyczaju zjadać konia z kopytami to warto pomyśleć o jednej porcji na dwie osoby:)

Dziękujemy, Wojciech M
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019

Zapiekanka z kurczakiem i sosem czosnkowym - rewelacja!
Placek po wegiersku - smaczny rozpływa sie w ustach
Pizza - super,
obsługa - ok.
Często jęźdzę tam z małym dzieckiem, atmosfera fajna a jedzenie (przynajmiej ja z rodzina) zawsze było świeżę i Pyszne. Dziecko może sobie wybrać dania dla siebie np. małe 1,2, 3, placuszki ziemniaczane, zrobic własna pizze, dostaje kolorowanki itp.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mateusz s
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, ładny wystrój, szybka obsługa i bardzo dobra pizza!
Klimatyzacja w sam raz na upały i duże patio :)
Dodatkowo trafiliśmy na promocje „duże w cenie małej” więc trzeba było zabrać na wynos
Serdecznie polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 327ulas

Diavollo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie
Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Diavollo? Podziel się wrażeniami!