“Pyszna pizza, ale wystrój koszmarny”
Mexicana — recenzja

Mexicana
Nr 27 wśród 45 Restauracje (Wałbrzych)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie, pizza (rukola+ser pleśniowy) pyszna, dawno nie jadłam tak dobrej pizzy (chociaż ciasto raczej w stylu amerykańskim niż włoskim, za to jak ktoś lubi to będzie zachwycony). Ujemne punkty za wystrój, który nie uległ poprawkom przez conajmniej 20 lat ... obdrapane meble dają bardzo smutny obraz. Minusem jest też samoobsługa, za to pani na kasie miła. Generalnie raczej powtórzymy wizytę.

Dziękujemy, snoefell

Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dramat... Czas oczekiwania - 3 godziny, po przywiezieniu pizza zimna. Ostatnie moje zamówienie w tej pizzeri. Dostawca ani be ani me. Nie polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, PatrycjaChinc
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza i zapiekanka. Obsługa mogłaby być trochę sympatyczniejsza. W przypadku zamówienia na wynos z dowozem, bardzo dlugi czas oczekiwania.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, klaudia_waszko
Zrecenzowano 7 stycznia 2018

Sałatka to jakiš koszmarek. Jeden kawał sałaty lodowej, 3 duże kawałki pomidora i 1/5 cebuli....polane sosem? Myślałam że jestem w programie: mamy cię.....

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam pizzę. Bardzo świeża i smaczna, sałatki również dobre. Minusem jest samoobsługa, ale smak pizzy wynagradza wszystko

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, GosiaPag

Mexicana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie
Czarny Bór, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mexicana? Podziel się wrażeniami!