Wałbrzych

“Smacznie”

Restauracja Krysztalowa
Nr 1 wśród 45 Restauracje (Wałbrzych)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła i profesjonalna obsługa, jedzenie nie należy do najtańszych, ale jest bardzo smaczne i ładnie podane. Polecam!

Dziękujemy, O9426DOdanielk

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem tu 5 raz i mogę z czystym sumieniem polecić restauracje . Dania bardzo dobre porcje ogromne obsluga Ok . Czas oczekiwania wiadomo! żeby dobrze zjeść trzeba poczekać polecam ! Na pewno tu wrócę !

Dziękujemy, 491malwinam
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza myśl parkując niedaleko lokalu - chyba trzeba będzie poszukać innego miejsca na obiad... na szczęście już wchodząc po schodach zaczęłam zmieniać zdanie. Lokal uroczy, obsługa przemiła, a potrawy pyszne i to w umiarkowanych cenach- czego chcieć więcej? Trafiliśmy na "Czeską środę " zamówiliśmy 3 różne dania- wszystko było pyszne. Brakowało mi tylko kofoli.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, ceny przystępne, porcje bardzo duże i smaczne. Rewelacyjny ser smażony i świetne surówki.Obsługa miła i pomocna. Polecam

Dziękujemy, 78eliza
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna kolacja, duże porcje, dla dzieci dodatkowo zabawka. Przemiła obsługa, ceny nie za wysokie. Polecam.

Dziękujemy, Iza Z

Restauracja Krysztalowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Krysztalowa? Podziel się wrażeniami!