“X”
Cattani — recenzja

Cattani
Nr 30 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)
Kuchnie: Pub-restauracja
Zrecenzowano 12 września 2019

Nic specjalnego duża pizza z mało dodatków i czasami musiałam wsadzić do swojego pieca żeby była dobra sosy średnie zapiekanki i inne dania bez smaku bez rewelacji szkoda ale już nie zamówie a początki picerni były rewelacyjne chyba załoga zawodła

Dziękujemy, Liliana L

Zrecenzowano 29 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo iż sam lokal wielkiego wrażenia nie robi to pizza należała do tych smacznych, które można polecić. Stosunkowo duży wybór, nie tylko rodzajów ale i rozmiarów. Pizza familijna robi wrażenie. Wszystko było świeże i dobrze wypieczone. Ceny bardzo przystępne. Szczerze polecam.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Bochenkrk
Zrecenzowano 2 października 2017

Baaaardzo długi czas oczekiwania na pizzę. Co prawda w sobotę i co prawda zostałem poinformowany o tym, że do 1,5 h trzeba będzie poczekać. Ale jak mijała już druga godzina czekania to zrezygnowałem. Zadzwoniłem tam a Pani poinformowała mnie, że czeka na kierowcę....ale pizza jeszcze nie jest zrobiona....ja wszystko rozumiem duży ruch itd. ale czy to moja wina, że macie jednego kierowcę???

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 18 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Zamawiam pizzę dość regularnie z tego lokalu i nigdy nie zawiedli mojego podniebienia. Familijną jest tak duża ze mam na dwa dni jedzenia. Mogę śmiało polecic

Termin wizyty: czerwiec 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
Dziękujemy, panmariusz
Zrecenzowano 4 października 2016 z urządzeń przenośnych

Pizza po prostu nijaka. Nie ma nic wspólnego z włoską pizzą. W cappriciosie dominujące jakieś zioło, zabijające smak wszysktich innych składników. Raz spróbowałem, więcej nie będę.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Krzysztof K

Cattani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cattani? Podziel się wrażeniami!