Palmiarnia Walbrzych
Zapisz
Ciekawe miejsce

Warto sobie zrobić spacer podczas zwiedzania zamku aby zobaczyć to miejsce. Niesamowita kolekcja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
814darekg
Kraków, Polska
Majowy weekend

Sympatyczne miejsce, ładne rośliny, uśmiech na twarzy wywołują szalone lemury, a dech zapiera... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 lipca 2020
697agnieszkam
Pszczyna, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Robi złe wrażenie, jest zaniedbana, rośliny zasuszone, niektóre drzewka liche, nieprzycięte. Kawiarnia w Palmiarni robi lepsze wrażenie, deserów i dań nie próbowałam.

1  Dziękujemy, Greta K
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Miejsce bardzo ciekawe, wiele niesamowitych roślin, które można również zakupić w tamtejszym sklepiku. Nam się bardzo podobało.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, petra212018
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

W Palmiarnii znajduje się bardzo wiele ciekawych roślin, zarówno dekoracyjnych, jak i użytecznych.
W mieszczącej się tam kawiarni można w bardzo przyjemnej scenerii chwilę odpocząć i wypić coś ciepłego oraz coś przekąsić.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ada8219
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z wejściem na zamek dostałem bilet do palmiarni. Jest to trzeba iść. Dotarłem zwiedzam, masakra. Niewiem kiedy to zbudowano a komuną pachnie do teraz. Remont by się przydał już dawno. Szkoda kasy.

Dziękujemy, _ukaszp710
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Piękne wejście i cudowności na tyle. Pierwsze kroki w palmiarni wyzwalają pozytywne wrażenia ale im dalej tym...słabiej, gorzej, denniej (o ile takie słowo występuje). "sklepik" oferuje półżywe "okazy" -DNO. Kolejne ekspozycje zaniedbane, przysuszone, powiędnięte. Cudowny sposób opuszczenia palmiarni-droga pod płotem, gdzie wertepy są nieprzeciętne.
Miejsce, które mogłoby być naprawdę fantastyczne ale...zarządzane w sposób taki, ze NIE polecę tego miejsca NIKOMU ze znajomych.

1  Dziękujemy, ttturysta