Wałbrzych
Zrecenzowano: 1 września 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, oryginalny wystrój, doskonały serwis, miła obsługa i smaczne sniadanie. Pokoje bardzo wyciszone. Hotel godny polecenia. Parking graniczy z Galerią Wiktoria. W pokoju mozna zrobic sobie kawę i herbate

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, mariolamonikaz
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Jednodniowy pobyt rodzinny w ramach dłuższej podróży po Dolnym Śląsku. Pokój z dostawką dość obszerny, meble i sposób urzadzenia pokoju nowoczesny i funkcjonalny. Łóżko jak na standard Ibis Styles bardzo wygodne. Śniadanie obfite i bardzo smaczne. Oczywiście śniadanie w cenie noclegu. Obsługa uprzejma. Blisko centrum handlowe, bezpłatny parking.

Dziękujemy, Marek J
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Ponoc najlepszy hotel we Walbrzychu. Strach pomyśleć jak wyglądają gorsze. Hotel przy centrum handlowym. Byliśmy z rodziną 1 noc i z radością wyjechaliśmy. W tak brudnym pokoju z zapadającym się łóżkiem nie byliśmy nigdy. Brak parkingu dla gości. Nieuprzejma obsługa. Hotel reklamuje się hasłem "daj się zaskoczyć" - tak zaskoczyli nas negatywnie. Dla nas to standard schroniskowym a nie hotelowy. Na plus można zaliczyć dobre śniadanie z bufetu. Ale czy warto za to płacić 280pln?

Dziękujemy, Piotr L
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Nocowałam jedną noc w weekend sierpniowy z rodziną 2+2.
Dobra jakość w stosunku do ceny, bardzo dobra lokalizacja w czasie zwiedzania Dolnego Śląska- blisko Zamek w Książu I Osówka. Hotel usytuowany obok dużego Centrum Handlowego.

Dziękujemy, Beata W