“Smaczny i tani obiad”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Schabowy Domowy
Nr 26 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)

W Wałbrzychu wybraliśmy Schabowy Domowy, bo mieliśmy ochotę na domowe i tanie jedzenie.

Zamówiliśmy: dla mnie schabowy z kopytkami i bukietem surówek, dla Męża żurek, schabowy, ziemniaki oraz bukiet surówek. Chciałam zamówić kluski śląskie, ale niestety już ich nie było.

Porcja: w sam raz po całodziennym zwiedzaniu, dla Męża porcja więcej niż dostateczna.

Moje danie: kopytka pyszne, panierka od schabowego delikatnie odchodziła, jednak nie była zbyt gruba, bukiet surówek - szeroki wybór i spora ich ilość, a przy tym w miksie sałat z sosem - smaczny sos (może troszkę go za dużo).

Danie Męża: żurek - minimalnie za bardzo zagęszczony mąką, ale z dwoma rodzajami kiełbasy, jajkiem, pieczywem, dość kwaskowaty, dobry. Schabowy - lekko zbyt tłusta panierka. Cała reszta - standardowa na dobrym poziomie.

Schabowego olbrzyma polecamy tylko tym naprawdę głodnym i pojemnym żołądkom.

Za powyższe zapłaciliśmy 45,30 zł.

Tania jadłodajnia pracownicza, rzetelna i smaczna.

Dziękujemy, Małgorzata T

Schabowy Domowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Schabowy Domowy? Podziel się wrażeniami!