Zapisz
Bardzo mi się podobało 😊

Bardzo mi się podobało, pracownicy bardzo mili, ogólnie bardzo polecam 👍🏻 (PS. Lepiej nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 lutego 2020
nadia_9382
Super wybór

Fantastyczne doznania. Profesjonalny personel. Przemiła atmosfera. Warto choć na chwilę. Uśmiech i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 stycznia 2020
686elab

Zrecenzowano: 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, papuzki oswojone z chęcią siadają na ramionach, plecach. Polecam, świetna zabawa nie tylko z dziećmi :D.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, rivix666
Zrecenzowano: 30 października 2018

Byłem zaraz po otwarciu. Dzieciak zachwycony, ja w sumie zadowolony. Pomieszczenie niestety ULTRA małe, więc przy kilku osobach jest tłok, papugi nie chcą już być dokarmiane i w zasadzie nie chcą siadać na człowieku. Stan ptaków w porównaniu z Krakowskimi papugarniami zdecydowanie lepszy. Właściciel wygląda na osobę, która chyba się zna na tym co robi. Max. czas wizyty to bodajże 1h. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Maciejaszek