Zdecydowanie polecam

Zrecenzowano: 5 czerwca 2019
dash1977
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wspaniała panorama! I dobry czytelny opis oglądanych gór. Pod wieżą zadaszona wiata, miejsce na ognisko i ławeczki. Podejście, zwłaszcza na "dojściu", trochę męczące.

Dziękujemy, B-i-R-1984
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Widok z wieży fantastyczny. Dla niezorientowanych dobrze opisane co widać w oddali. Dotarcie na Borową wymaga trochę wysiłku i żeby się za bardzo nie zmęczyć proponuję wejść czerwonym szlakiem :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Hosted21
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Niesamowita panorama gór m.in. ze Śnieżką. Polecam wjazd i później zjazd z góry rowerem. Ostatnie 300-400m dość ciężkie. W otoczeniu wieży częściowo zadaszone ławki gdzie można coś zjeść. Polecam.

Dziękujemy, dash1977
Zrecenzowano: 29 maja 2019

Bardzo ładna konstrukcja wieży, z pięknymi widokami ze szczytu. Panorama 360 st., z czytelnymi tablicami z opisem gór. Szlak czarny prowadzący na szczyt bardzo stromy. Na samym szczycie jest wiata turystyczna ze stołami i dwa zestawy ław ze stołami na zewnątrz. Przydałyby się jeszcze dodatkowe ławki wokół polany, bo brakuje miejsc dla strudzonych turystów.

Dziękujemy, eltr0
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na wycieczkę. Przy dobrej pogodzie znakomita panorama od Karkonoszy poprzez Wielką Sowę, Ślężę, Chełmiec i Trójgarb. Czasami tłoczno...

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, VinceSr_07