“Gorzej nigdzie nie zjesz”
Gospoda Hubertus — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Gospoda Hubertus
Nr 32 wśród 45 Restauracje (Wałbrzych)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poniżej wszelkiej krytyki. Polędwiczki z grzybami być może leżały obok grzybów. Sos to jakaś mączna breja bez śladu grzybów. Mini marchewki z mrożonki zimne, na jakimś starym tłuszczu. Zachwalana lemoniada to przełożony gotowy sok z butelki. Nuggets z mrożonki, nie z mięsa a z jakiejś mielonki. Na prawdę szczerze odradzam. Stosunek ceny do jakości poniżej wszelkiej krytyki. Drogo i okropnie. Pomijam już sam lokal przybrudzony, fotele poplamione a toaleta brudna bez jakiegokolwiek wyposażenia.

Dziękujemy, jankA5113VX

Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kulinarna tragedia. Takie miejsca mogły istnieć na dworcach w czarnej dziurze 20 lat temu. Do rzeczy : kelnerka miła i szybka. Czas podania szybki, ale muszę zaznaczyć, że byliśmy praktycznie jedynymi gośćmi w tym momencie. Rosół - woda. Żurek mocne 4/10. Gulaszowa - bez smaku, za to bardzo tłusta. Placek po węgiersku to 3 placki pływające w oleju polane wyżej opisaną zupą gulaszową. Frytki na starej śmierdzącej fryturze i podobnie paluszki rybne podawane dzieciom. Można było wyciskać tłuszcz. Grillowana pierś sucha i zdecydowanie za długo trzymana nie wiem na jakim grillu, bo również tłusta. Surówki i cola z tego wszystkiego najlepsze. Cena normalnej restauracji a jakość tragedia. Dawno nie trafiłam na taki SYF. W brzuchu cały dzień TONA obciążenia.

Dziękujemy, Ira G
Zrecenzowano 15 października 2018

Jakość obługi klienta jest fatalna. Kelnerka zbierająca naczynia i przechodząca obok naszego stolika nie raczy przyjąć zamówienia. Stojąca za barem Pani również nie jest zainteresowana obsłużeniem klienta wskazując inną kelnerkę. Wskazana kelnerka nie pojawia się przez 20 minut. Rozumiem ,że
macie do obługi większe grupy ale jeśli z premedytacją ignoruje się klienta " detalicznego" to nie świadczy dobrze o tym lokalu.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, jovta54
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dobrze, smacznie i w rozsądnych cenach. Polecam flaczki i pierogi ruskie. Innych potraw jeszcze nie próbowałem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Tomek D
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

podobno w okolicy najlepsza. klimat ok, jedzenie bez rewelacji. Zupki to faktycznie zupki, małe, raczej na dodatek

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, bartl0miejh

Gospoda Hubertus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Hubertus? Podziel się wrażeniami!