“Smacznie”

Restauracja Dobra Nasza
Nr 6 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)
Opis: W Dobrej Naszej znajdziesz sprawdzone i lubiane dania kuchni polskiej, robione „po domowemu”, z dobrej jakości składników oraz produktów regionalnych z terenów Dolnego Śląska. Potrawy przygotowujemy tak, jak uczyły nas nasze babcie i mamy — nie używamy polepszaczy, nie korzystamy z tańszych zamienników oryginalnych produktów. Gotujemy uczciwie, bez pośpiechu, z dbałością o szczegóły i świetny smak. DANIA NA SPRÓBOWANIE U nas możesz spróbować trzech mniejszych dań w cenie jednego dużego. To świetny pomysł dla tych, którzy chcą skosztować wielu dań za jednym razem, dla dzieci, osób na diecie, rodzin oraz tych, którzy chcą „więcej za mniej”. LUBIMY SIĘ DZIELIĆ Dzielenie się jedzeniem to u nas tradycja! Aby Ci to ułatwić, na stole znajdziesz dodatkowe komplety sztućców i małych talerzy, które usprawnią wzajemne próbowanie zamówionych dań. Dziel się, wymieniaj, próbuj. Smacznego!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne pośród blokowiska. Znalezione dzięki bardzo dobrym opiniom. Dopisuje się do tych opinii. W lokalu klimatyzacja, szybko podane, duże porcje i co najważniejsze bardzo smaczne.

Dziękujemy, basia804

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja pierwsza recenzja tego miejsca była jak najbardziej szczera gdyż odwiedziliśmy ją na początku, niedawno po otwarciu dlatego też wszyscy stali na wysokości zadania, potrawy były pyszne i świeże a obsługa miła...Dziś muszę z wielką przykrością skreślić moją pierwszą recenzję gdyż bardzo się zawiedliśmy...Przyjechaliśmy na obiad w sobotę licząc że znów zjemy pyszny, domowy posiłek. "Dobra Nasza" była według nas numerem jeden w Wałbrzychu! Zaniepokoiła mnie opinia mojej mamy, która odwiedziła z koleżanką to miejsce po tym jak je zarekomendowałam... Musiałam sprawdzić to osobiście...Zamówiliśmy ser smażony z frytkami i surówką oraz placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym...Na pozór bardzo proste dania...Niestety to co dostaliśmy było kompletnie czymś innym na co liczyliśmy...Placki ziemniaczane, które na miłość Boską są tak prostą i polską potrawą...nie widziały nigdy ziemniaków! Okropne mączne placki z półproduktów gdzie kiedyś dostałam tu naprawdę domowe i smaczne...Surówka z kapusty pekińskiej była z poprzedniego dnia (po pekińskiej łatwo jest zobaczyć kiedy była robiona)...sos pieczarkowy ze starych już pieczarek w dziwnie zabielonym śmietaną sosie... Dokroili nam jeszcze kilka pomidorów z kawałami cebuli....Bardzo się zawiedliśmy! To miejsce jak obiecują na stronie miało być kwintesencją domowej, naturalnej kuchni...Natomiast stało się kolejną knajpą z bardzo przeciętnym jedzeniem gdzie placki ziemniaczane powinny nazywać się mączne...Do tego personel...nie dość że prosiliśmy kilka razy żeby ktoś do nas podszedł to jeszcze pani, która wróciła z papierosa...śmierdziała niemiłosiernie nimi...Wstyd! Czy właściciel który pilnował tego wszystkiego na początku poprostu zrezygnował i poszedł na łatwiznę??? Przykre...Naprawdę liczyliśmy że będziemy częściej odwiedzać to miejsce...to był ostatni raz.

Dziękujemy, Angie W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ewa_bochenek, Właściciel, Restauracja Dobra NaszaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Nasza odpowiedź na tę recenzję została opublikowana na Facebooku - https://www.facebook.com/aleksandra.klimek.31/posts/2371796509556003?comment_id=2372002406202080

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Celowo nadłożyliśmy drogi aby zjeść w tak niesamowitym lokalu gdzie można skosztować trzech dań w cenie jednego. Na stronie info, że warto rezerwować stolik więc dzwonimy i słyszymy, że nie rezerwują. Pytamy czy wszystkie dania z karty są i słyszymy że tak. Na miejscu okazuje się, że faktycznie tłoku nie ma, ale nie ma także 3 z 4 dań które chcieliśmy spróbować. I to właściwie wystarczy za komentarz... No ale już jak przyjechaliśmy to coś zamówiliśmy. Mimo, że oprócz nas był zajęty jeszcze jeden stolik to pani kelnerka 3 razy myliła zamówienie. Dla nas to rekord, ale w lokalu to być może norma...

1  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Typowy niewielki lokal z domowymi daniami. Niestety znajduje się na osiedlu, więc trudno tam zaparkować. Jedzenie jest dobre, cena też ok

Dziękujemy, dorota_267
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak głosi "obietnica" jest tradycyjne domowe gotowanie. Miła obsługa Pani na wejściu robi od razu miły nastrój. Jest miejsce dla dzieci, żeby nie budziły się czekając. Gorąco polecam!

Dziękujemy, gorcza

Restauracja Dobra Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dobra Nasza? Podziel się wrażeniami!