“Jedzenie suche na wiór”
Bar U Greka — recenzja

Bar U Greka
Nr 22 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak to mówią "do trzech razy sztuka".
Niestety. Zestaw za przeszło 20 zł nie do zjedzenia. Mięso twarde suche poszatkowane jak kapusta do bigosu. Frytki suche twarde.
Lepiej pojechać do pobliskiego McD lub KFC i najeśc sie zestawem z piciem nieprzekraczającym 20 zł.

Dziękujemy, kamilk331

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Dno. Panie wracając z papieroska nawet rąk nie umyły.
Żenada. Ciekawe czy tak samo robią wracając z wc

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Co do jakości jedzenia nie mogę się wypowiedzieć natomiast zaistniała dzisiaj sytuacja jest poniżej krytyki.....właściciel tego miejsca aby całkowicie nie stracić klientów powinien zainteresować się tym co wyrabiają i jak odzywają się Panie u niego zatrudnione w stosunku do klientów!

Termin wizyty: maj 2018
5  Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hmm,czy nazwa bar jest adekwatna? Jest to zwykła przydrożna budka z fast foodowym jedzeniem ale w greckim stylu. I o dziwo jedzenie się broni! Pomimo powierzchni handlowej około 1 m kwadratowego odwiedza ten przybytek sporo klientów. Dania robione na świeżo i na bazie oryginalnych greckich produktów! Na miejscu można zjeść w namiocie który jest ogrzany przez gazowa dmuchawę. Ceny niewygórowane i naprawdę po drodze można śmiało wstąpić!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, 181dareks
Zrecenzowano 7 stycznia 2018

Widziałam "pracę" kucharek.Wróciła z papierosa i bez umycia rąk zabrała się za robienie jedzenia a druga z pań wycierała nos w rękę. Myślałam że zwymiotuję. Jak zwróciłam uwagę to usłyszałam że jak mi się nie podoba to mogę wypier...ć!!!
Że ta nora jeszcze działa ?

Termin wizyty: grudzień 2017
7  Dziękujemy, Anna M

Bar U Greka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar U Greka? Podziel się wrażeniami!