“Pyszne burgery”
Zlota Stacja — recenzja

Zlota Stacja
Nr 3 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)

Przepyszne burgery, duża porcja, pyszna bułka i bardzo dobrze doprawione mięso. Sos koktajlowy petarda! Polecamy burgeroholikom i nie tylko ;)

Dziękujemy, martak493

Burgery pyszne, tak z wołowiną jak i serem w panierce. Podane gustownie i w dobrej atmosferze. Polecamy!

Dziękujemy, k k

Prowadzący tą restaurację Janusze biznesu powinni się dokształcić - w Polsce lokal nie ma prawa wypraszać z restauracji osób z psem (wyrok NSA), dodam tylko że mowa tu o małym i nieszczekającym psie. Piętro wyżej w DaGrasso nie mają takich problemów...

Dziękujemy, Adam W
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam z dziewczyną w lipcu zamówiliśmy oczywiście burgery ja bbq a ona cheeseburger. Oba były ładnie podane z dobrymi frytkami i sosami. Sam Burger był dobrze wypieczony bułka była dobra widać ze robiona na miejscu świeże sałatki i dobry ser, ostatni temat cena myśle ze na akceptowalnym poziomie polecam zajrzeć nawet z ciekawości

Dziękujemy, clkwdj
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przytulne miejsce, bardzo ciekawy wystrój, wyśmienite burgery, miła obsługa, zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Jaroslaw K

Zlota Stacja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zlota Stacja? Podziel się wrażeniami!