“Pyszny Burger....”
Zlota Stacja — recenzja

Zlota Stacja
Nr 3 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam z dziewczyną w lipcu zamówiliśmy oczywiście burgery ja bbq a ona cheeseburger. Oba były ładnie podane z dobrymi frytkami i sosami. Sam Burger był dobrze wypieczony bułka była dobra widać ze robiona na miejscu świeże sałatki i dobry ser, ostatni temat cena myśle ze na akceptowalnym poziomie polecam zajrzeć nawet z ciekawości

Dziękujemy, clkwdj

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przytulne miejsce, bardzo ciekawy wystrój, wyśmienite burgery, miła obsługa, zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

My znaleźliśmy...
Pyszny burger w wersji sierpniowej z kurkami i naleśniki z gruszką wytrawną.
Dania pyszny, burger wysmażony zgodnie z życzeniem podany z frytkami, surówką i sosami, porcje duże, ceny średnie. Olbrzymi wybór piw, napewno jeszcze zajrzymy żeby spróbować kolejne. Do wyboru również dania z pobliskiej restauracji Dagrasso.
Do poprawy obsługa uprzejma ale niezbyt czujna...., może dlatego, że wybraliśmy ogródek.

Dziękujemy, eligiuszh
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal mieści się w piwnicy, w tym samym budynku co sieciówka da grasso. Zreszta można zamawiać z menu da grasso. Zaś oczekiwania na burgera ponad 50 minut to przegięcie. Burger fuj, mięso nie dobre jak z marketu. Podanie spoko, frytki uszły, sosy podane w ilości jak dla wróbla, trzeba było ich szukać w słoiczku. Nie polecam. Słaba obsługa, słabe jedzenie. Wystrój to nie wszystko.

Dziękujemy, maciejs205
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nieziemsko długu czas oczekiwania ze względu na kelnera który pomylił zamówienia. Po 40 minutach dowidzieliśmy, że musimy czekać kolejne 40 min.

Dziękujemy, ziqzzaq

Zlota Stacja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zlota Stacja? Podziel się wrażeniami!