Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie drogie, raczej z mikrofali, sałatka Cezar to sałata z kilkoma grzankami, kurczaka i masakryczna ilością gotowego sosu czosnkowego. Zjedliśmy tylko dlatego że byliśmy już wściekle głodni. 2 gwiazdki tylko że względu za miłą obsługę.

Dziękujemy, 629romanc
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Niemal u bram zamku Książ znajduje się stylowy hotel, w którym, w całkiem niezłych warunkach można odpocząć. Bardzo duże pokoje, z częścią wypoczynkową, wygodne łóżka, spore łazienki. Lekkie braki w wyposażeniu (nie ma np. suszarki), ale chodzi o to, żeby te minusy, nie przesłoniły nam plusów - ciszy i uroku miejsca. Dość obfite i smaczne śniadanie, choć w letnie dni w sali dość gorąco. Na miejscu kilka płatnych parkingów.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ptn63
Zrecenzowano: 26 marca 2019

Sam hotel znajduje się na terenie zamku Książ, czyli to już jest dużym plusem. Nawet z okna miałem widok na zamek.
Budynek taki klimatyczny, kojarzy mi się z jakaś chatą czarownicy :-) Pokój standardowy, czysto, wygodne łóżka, w miarę duża łazienka. W pokoju miałem akurat małą lodóweczkę czajniczek i dwie wody mineralne.
Na śniadanie trzeba wyjść na zewnątrz i przejść do restauracji, ale to od razu obok jest.
Śniadanie standardowe - dobre. Zawsze była jajecznica i albo parówki lub kiełbaski na ciepło. Warzywa, sery, wędliny plus coś słodkiego np. ciasto.
Jeśli chodzi o jedzenie obiadowe to dobre, aczkolwiek cenowo do jakości za drogie :-P
Najlepsza zupa krem cebulowa.
Będąc tam nie potrzebujemy nawet przez te kilka dni samochodu ruszać. Wszędzie jest blisko piechotą nawet do Wałbrzycha można się przejść.
Książański Park Krajobrazowy piękny, ale na wiosnę czy lato musi tam być jeszcze piękniej.
No i Zamek Książ piękny, trzeba zobaczyć i zwiedzić - pozycja obowiązkowa.
Dużo szlaków, dużo do zobaczenia, te 3 doby które tam byłem niestety nie starczyły na to żeby wszystko zobaczyć, ale to jest powód żeby tam znowu wrócić :-)

Minusy?? Jeden...niektórzy pracownicy powinni nauczyć się mówić "Dzień dobry" :-) To nic nie kosztuje, a od razu przyjemniej.
Ale ogólnie było bardzo przyjemnie i polecam :-)

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kamil E
Zrecenzowano: 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy głodni więc zjedliśmy. Jedzenie świeże ale jakieś.. maszynowe. Frytki słabe suche, sos serowy sam glutaminian, schabowy z fabryki ze sztuczną panierka, ceny jakich się można spodziewać 25-33 za danie. Obsługa srednio

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 609jakubr
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Polecam hotel przy Oślej Bramie jest czysto, piękne zabytkowe miejsce z fantastycznymi widokami. Śniadanie wliczone w cenę pobytu - średnie. Jedyne minusy to dodatkowa opłata za parking oraz hotelowa restauracja - bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Karolina G